De'Longhi Nespresso Citiz & Milk EN267.BAE -kapselikahvikone, musta
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 4 kg |
| Tuotteen korkeus | 277 mm |
| Tuotteen leveys | 218 mm |
| Tuotteen syvyys | 372 mm |
| Virranhallinta | |
| Energialuokka | A |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 1710 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220–240 |
| Automaattinen virran sammutus (maks.) jälkeen | 9 min |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 5580 kg |
| Pakkauksen syvyys | 392 mm |
| Pakkauksen korkeus | 332 mm |
| Pakkauksen leveys | 296 mm |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Irroitettava vesisäiliö | ![]() |
| Irrotettava valumiskaukalo | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Valmiustila | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Kapselisäiliön tilavuus | 10 kapselia |
| Käytettyjen kapselien säiliön tilavuus | 11 kpl |
| Muut ominaisuudet | |
| Pumpun paine | 19 bar |
| Suorituskyky | |
| Lämpenemisaika | 25 s |
| Lämmitysjärjestelmä | Thermoblock |
| Vesisäiliön tilavuus | 1 L |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Veden kovuuden valitsija | ![]() |
| Suurin sallittu käyttöpaine | 19 bar |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Kahvin syöttö | Kahvikapseli |
| Maitosäiliö | ![]() |
| Maidonvaahdotin | Ohje |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Puoliautomaattinen |
| Sisäänrakennettu maidonvaahdotin | ![]() |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kapselikeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Lungon valmistus | ![]() |
| Capuccinon valmistus | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 8004399331402 |
De’Longhi Nespresso Citiz & Milk on Nespresso Original -kapselien kanssa yhteensopiva kahvikone, joka on suunniteltu nopeaan ja vaivattomaan käyttöön. Laitteen ytimessä on Thermoblock-lämmitysjärjestelmä, jonka ansiosta kone on uuttovalmis 25 sekunnissa. Integroitu 19 baarin pumppu varmistaa tasaisen paineen, mikä auttaa tuomaan esiin kahvikapselin maut ja aromit. Yksinkertaisilla painikkeilla voi valmistaa sujuvasti perinteisiä mustia kahveja, kuten espressoa ja lungoa.
Tässä mallissa on lisäksi erillinen maitosäiliö ja manuaalinen maidon lisäys, mikä mahdollistaa cappuccinon valmistamisen. Laitteen kompakti muovirunko sopii vaivatta useimmille keittiötasoille. Yhden litran irrotettava vesisäiliö on helppo täyttää, ja sisäiseen keräysastiaan mahtuu kerralla 11 käytettyä kapselia. Arjen puhdistusta ja huoltoa helpottavat irrotettava tippakaukalo sekä mahdollisuus säätää veden kovuutta. Laitteen energiatehokkuutta parantaa automaattinen virrankatkaisu, joka sammuttaa koneen yhdeksän minuutin käyttämättömyyden jälkeen.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kapselijärjestelmä: Nespresso Original
- Pumpun paine: 19 bar
- Teho: 1 710 W
- Vesisäiliön tilavuus: 1 l
- Lämpenemisaika: 25 s
- Juomatyypit: Espresso, lungo ja cappuccino
- Käytettyjen kapseleiden säiliö: 11 kpl
- Automaattinen virrankatkaisu: 9 min
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 07.06.


