Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 3,5 kg |
| Tuotteen korkeus | 250 mm |
| Tuotteen leveys | 140 mm |
| Tuotteen syvyys | 430 mm |
| Virranhallinta | |
| Energiansäästötila | ![]() |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 1260 W |
| Automaattinen virran sammutus (maks.) jälkeen | 2 min |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 4,62 kg |
| Pakkauksen syvyys | 400 mm |
| Pakkauksen korkeus | 324 mm |
| Pakkauksen leveys | 263 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Bluetooth | ![]() |
| Irroitettava vesisäiliö | ![]() |
| Irrotettava valumiskaukalo | ![]() |
| 360° pyörivä jalusta | ![]() |
| Johdoton | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Wi-Fi | ![]() |
| Johdon pituus | 0,75 m |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Kello-toiminto | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Säilytyslokero | ![]() |
| Helppokäyttöinen | ![]() |
| Värin nimi | Liquorice Black |
| Ajastin | ![]() |
| Näkyvissä oleva vesitaso | ![]() |
| Tyhjän tankin tunnistin | ![]() |
| Automaattinen kapselinpoisto | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lusikka mukana | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Lämpenemisaika | 30 s |
| Kapasiteetti kuppeina | 1 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 0,56 L |
| Itsepuhdistuva | ![]() |
| Papusäiliön tilavuus | 0 g |
| Alkuperämaa | Unkari |
| Veden kovuuden valitsija | ![]() |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Kahvin syöttö | Kahvikapseli |
| Maitosäiliö | ![]() |
| Teräasetusten lukumäärä | 0 |
| Vesisuihkujen määrä | 1 |
| Maitosäiliön tilavuus | 0 L |
| Säädettävä lämpötila | ![]() |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Sisäänrakennettu maidonvaahdotin | ![]() |
| Kuumavesijärjestelmä | ![]() |
| Automaattinen virtauksen pysäytys | ![]() |
| Säädettävä kahvinokan korkeus | ![]() |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Kahvikapselijärjestelmä | Nespresso VertuoLine |
| Kaksi kuppia kerralla | ![]() |
| Kaksi mukia yhtä aikaa | ![]() |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kapselikeitin |
| Logistiikkatiedot | |
| Tavaran koodi | 85167100 |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Ohjelmien lukumäärä | 5 |
| Caffè latten valmistus | ![]() |
| Lungon valmistus | ![]() |
| Capuccinon valmistus | ![]() |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Latte macchiaton valmistus | ![]() |
| Maidon kuumennus | ![]() |
| Kaakaon valmistus | ![]() |
| Caffe creman valmistus | ![]() |
| Teen valmistus | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 8004399024632 |
De’Longhi Nespresso Vertuo Pop -kapselikahvikone tarjoaa suoraviivaisen tavan valmistaa erilaisia kahvijuomia arjen keskellä. Laite hyödyntää Nespresso Vertuo -kapselijärjestelmää ja valmistaa kahvin lukemalla kapseleiden viivakoodit, mikä varmistaa tasaisen uuton ja optimaalisen lopputuloksen. Koneessa on viisi esiasetettua ohjelmaa, joiden avulla syntyy nopeasti esimerkiksi espressoa, lungoa ja caffè cremaa. Laitteen lämpenemisaika on vain 30 sekuntia, ja painikkeilla tapahtuva ohjaus sekä automaattinen annostelun pysäytys tekevät käytöstä vaivatonta.
Laitteen kompakti muotoilu ja kapea rakenne helpottavat sen sijoittamista keittiötasolle. Muovirunkoisessa koneessa on irrotettava vesisäiliö, josta vesimäärän näkee selkeästi yhdellä vilkaisulla. Arjen käyttöä sujuvoittavat irrotettava tippakaukalo, automaattinen kapselinpoisto sekä laitteen kätevä itsepuhdistustoiminto. Turvallisuutta ja energiatehokkuutta edistää automaattinen virrankatkaisu, joka sammuttaa koneen kahden minuutin käyttämättömyyden jälkeen. Laitteessa on lisäksi Wi-Fi-yhteys, jonka avulla se voi ladata ohjelmistopäivityksiä suoraan valmistajalta.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kapselijärjestelmä: Nespresso Vertuo
- Uuttojärjestelmä: Centrifusion
- Teho: 1 260 W
- Vesisäiliön tilavuus: 0,56 l
- Lämpenemisaika: 30 s
- Valmistusohjelmat: 5
- Virrankatkaisun ajastus: 2 min
- Väri: Musta
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


