Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 850 W |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen syvyys | 253 mm |
| Pakkauksen korkeus | 232 mm |
| Pakkauksen leveys | 363 mm |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Johdon säilytys | ![]() |
| Veden tason ilmaisin | ![]() |
| Valaistu on/off-kytkin | ![]() |
| Kotelon materiaali | Ruostumaton teräs |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Säiliö haudutetun kahvin materiaalille | Lasi |
| Kahvinsuodatin | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Aromikannu | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Kapasiteetti kuppeina | 12 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,25 L |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Vedensuodatin | ![]() |
| Kahvin syöttö | Jauhettu kahvi |
| Tuotetyyppi | Suodatinkahvinkeitin |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kannu |
| Laitteen sijoitus | Kiinteä |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Mokkakahvin valmistus | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 0010942218654 |
KRUPS Moka Brewer KM4689 on suodatinkahvinkeitin, joka valmistaa kahvia höyrynpaineeseen perustuvalla mokkamenetelmällä. Tällä menetelmällä kahvista tulee tavallista suodatinkahvia vahvempaa ja täyteläisempää. Laitteen 1,25 litran vesisäiliöstä riittää kerralla jopa 12 kupilliseen, joten keitin sopii hyvin isompaankin talouteen. Keittimessä käytetään jauhettua kahvia, joka suodattuu suoraan mukana tulevaan lasikannuun. Vesimäärän ilmaisin helpottaa oikean vesimäärän mittaamista.
Keittimen runko on kestävää ruostumatonta terästä. Sisäänrakennettu vedensuodatin parantaa veden laatua ja siten myös kahvin makua. Valaistusta virtakytkimestä näkee heti, onko keitin päällä. Automaattinen virrankatkaisu sammuttaa laitteen turvallisesti käytön jälkeen.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kapasiteetti: 12 kuppia
- Vesisäiliön tilavuus: 1,25 litraa
- Lasikannu
- Teho: 850 W
- Sisäänrakennettu vedensuodatin
- Vesimäärän ilmaisin
- Automaattinen virrankatkaisu
- Rungon materiaali: ruostumaton teräs
- Väri: musta
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 14.06.
- Safety Data Sheet (English)


