Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 3,2 kg |
| Tuotteen korkeus | 320 mm |
| Tuotteen leveys | 315 mm |
| Tuotteen syvyys | 195 mm |
| Virranhallinta | |
| Teho | 1200 W |
| AC-syöttöjännite | 220 - 2 V |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Hopea |
| Irroitettava vesisäiliö | ![]() |
| Irrotettava valumiskaukalo | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Rotaatio |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Käyttöopas | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Sertifiointi | CE |
| Kapasiteetti kuppeina | 2 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,2 L |
| Kupin lämmitin | ![]() |
| Suurin sallittu käyttöpaine | 15 bar |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Kahvin syöttö | Jauhettu kahvi |
| Maitosäiliö | ![]() |
| Höyryputki | ![]() |
| Vesisuihkujen määrä | 2 |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Ohje |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kuppi |
| Sisäänrakennettu maidonvaahdotin | ![]() |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Espressokeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Capuccinon valmistus | ![]() |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 8432406200012 |
BLACK+DECKER ES9200010B on manuaalinen espressokeitin, joka on suunniteltu perinteiseen uuttoon ilman sisäänrakennettua myllyä. Laitteen lämmitysjärjestelmä ja paineistus on optimoitu uuttamaan kahvin makuaineet tehokkaasti. Kahden suuttimen ansiosta laitteella voi valmistaa kaksi annosta samanaikaisesti. Konetta ohjataan perinteisellä käännettävällä säätimellä, eikä siinä ole erillistä näyttöä, mikä pitää käyttöliittymän selkeänä ja yksinkertaisena. Kupinlämmitin pitää kupit lämpiminä tarjoilua varten.
Maitopohjaisten juomien, kuten cappuccinon, valmistus onnistuu laitteen sivulla olevan höyryputken avulla. Irrotettava vesisäiliö helpottaa laitteen täyttämistä päivittäisessä käytössä. Arjen sujuvuutta lisäävät myös vaivaton käsinpesu ja irrotettava tippa-alusta. Rakenteeltaan kompakti ja vain hieman yli kolme kilogrammaa painava laite mahtuu kätevästi keittiön työtasolle viemättä liikaa tilaa muilta askareilta.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Käytettävä kahvi: jauhettu kahvi
- Teho: 1 200 W
- Uuttopaine: 15 bar
- Vesisäiliön tilavuus: 1,2 l
- Maitojärjestelmä: integroitu maidonvaahdotin ja höyryputki
- Mitat: 315 x 195 x 320 mm
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 07.06.


