Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 1100 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 Hz |
| AC-syöttöjännite | 240 V |
| Pistoketyyppi | Tyyppi F |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Vipu |
| Johdon pituus | 0,8 m |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Käyttöopas | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Kapasiteetti kuppeina | 2 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,2 L |
| Papusäiliön tilavuus | 1,2 g |
| Konepesun kestävät osat | ![]() |
| Suurin sallittu käyttöpaine | 20 bar |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Kahvin syöttö | Kahvikapseli, Jauhettu kahvi |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Puoliautomaattinen |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kuppi |
| Sisäänrakennettu maidonvaahdotin | ![]() |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Kahvikapselijärjestelmä | Nespresso |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Espressokeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Capuccinon valmistus | ![]() |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| Ei sisällä | Bisphenol A (BPA) |
| EAN | 8712836993273 |
Princess 01.249417.01.001 on keittiötasolle sijoitettava manuaalinen espressokone, joka on suunniteltu vaivattomaan kahvinvalmistukseen. Laitteen 1 100 watin lämmitysjärjestelmä takaa nopean lämpenemisen, ja 20 baarin pumppupaine uuttaa kahviin täyteläisen creman. Laitteessa voi käyttää joustavasti sekä jauhettua kahvia että kahvikapseleita. Koska kyseessä on manuaalinen laite, uutto käynnistetään ja sitä hallitaan perinteisellä vipuohjauksella ilman kosketusnäyttöjä tai automaattiohjelmia.
Tämä malli keskittyy yksinkertaiseen espresson valmistukseen, eikä siinä ole sisäänrakennettua maidonvaahdotinta. Laitteessa on 1,2 litran vesisäiliö, joka riittää useamman peräkkäisen kahviannoksen valmistamiseen ilman jatkuvaa täyttötarvetta. Kompaktissa muovirunkoisessa laitteessa on automaattinen virrankatkaisu, joka lisää turvallisuutta päivittäisessä käytössä. Arkista ylläpitoa helpottavat vaivaton puhdistettavuus ja konepestävät irto-osat.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kahvityyppi: Kahvikapselit ja jauhettu kahvi
- Teho: 1 100 W
- Uuttopaine: 20 bar
- Vesisäiliön tilavuus: 1,2 l
- Ohjaus: Manuaalinen vipu
- Puhdistus: Konepestävät irto-osat
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


