Russell Hobbs Compact Home 24210-56 5 kupin -kahvinkeitin, musta, ruostumaton teräs
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Tuotteen korkeus | 324 mm |
| Tuotteen leveys | 210 mm |
| Tuotteen syvyys | 200 mm |
| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 650 W |
| Automaattinen virran sammutus (maks.) jälkeen | 40 min |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 1375 kg |
| Pakkauksen syvyys | 205 mm |
| Pakkauksen korkeus | 325 mm |
| Pakkauksen leveys | 205 mm |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta, Ruostumaton teräs |
| Veden tason ilmaisin | ![]() |
| Valaistu on/off-kytkin | ![]() |
| Irroitettava vesisäiliö | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Kotelon materiaali | Muovi, Ruostumaton teräs |
| Kello-toiminto | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Säiliö haudutetun kahvin materiaalille | Lasi |
| Irroitettava suodatinteline | ![]() |
| Kahvinsuodatin | ![]() |
| Ajastin | ![]() |
| Näkyvissä oleva vesitaso | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Kapasiteetti kuppeina | 5 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 0,625 L |
| Tippalukko | ![]() |
| Anti-Scale -järjestelmä | ![]() |
| Lämpölautanen | ![]() |
| Konepesun kestävät osat | ![]() |
| Kannun koko | 0,625 L |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Pidä lämpimänä aika | 40 min |
| Vedensuodatin | ![]() |
| Pidä lämpimänä-toiminto | ![]() |
| Säädettävät teräasetukset | ![]() |
| Vesisuihkujen määrä | 1 |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Täysautomaattinen |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kuppi |
| Kuumavesijärjestelmä | ![]() |
| Automaattinen virtauksen pysäytys | ![]() |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kahvinkeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 4008496984091 |
Russell Hobbs Compact Home 24210-56 on tilaa säästävä suodatinkahvinkeitin, joka on suunniteltu erityisesti pieneen keittiöön tai työtason kulmaan. Laite valmistaa kahvia suoraan mukana toimitettavaan kestävään lasikannuun. Keittimessä on pestävä kestosuodatin, mutta siinä voi halutessaan käyttää myös tavallisia koon 102 paperisuodattimia. Tarkka veden annostelu on vaivatonta selkeän ja helposti luettavan vesiasteikon avulla. Kompakti muotoilu tekee tästä laitteesta käytännöllisen ratkaisun arkeen pienemmissä kotitalouksissa tai vapaa-ajan asunnoissa, joissa säilytys- ja laskutilaa on rajoitetusti.
Arjen käyttömukavuutta lisää keittimeen integroitu tippalukko, joka estää kahvin valumisen lämpölevylle, kun lasikannu nostetaan paikaltaan kesken suodatuksen. Laitteen valaistu virtakytkin ja kokonaan irrotettava suodatinsuppilo tekevät päivittäisestä käytöstä ja säännöllisestä puhdistuksesta sujuvaa. Lämpölevy pitää valmiin kahvin lämpimänä suodatuksen jälkeen, ja ajastettu automaattinen virrankatkaisu lisää turvallisuutta keittiössä. Keittimen mekaaniset painikkeet takaavat, että kahvinvalmistus on yksinkertaista ilman monimutkaisia valikoita tai asetuksia.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kapasiteetti: 5 kuppia
- Vesisäiliö: 0,625 l
- Teho: 650 W
- Lämpimänäpitoaika: 40 min
- Automaattinen virrankatkaisu: 40 min
- Kannun materiaali: lasi
- Rungon materiaali: muovi ja ruostumaton teräs
- Väri: musta ja ruostumaton teräs
Arvioitu toimitus: 27.05. - 01.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 27.05. - 01.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 27.05. - 01.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 27.05. - 01.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 27.05. - 01.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 31.05.
Arvioitu toimitusaika: 28.05. - 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 28.05. - 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 28.05. - 31.05.
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 28.05. - 31.05.


