UNOLD Edel 78625 500 W 1,5 l -tehosekoitin, musta, ruostumaton teräs, läpinäkyvä
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 2,9 kg |
| Tuotteen korkeus | 394 mm |
| Tuotteen leveys | 168 mm |
| Tuotteen syvyys | 219 mm |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | AC |
| Teho | 500 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220 - 240 V |
| Pistoketyyppi | Tyyppi C |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 3,74 kg |
| Pakkauksen syvyys | 213 mm |
| Pakkauksen korkeus | 296 mm |
| Pakkauksen leveys | 350 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Muovipakkauksen paino | 15 g |
| Paperipakkauksen paino | 650 g |
| Muu pakkauspaino | 0,5 g |
| Sertifikaatit | |
| Sähkö- ja elektroniikkalaiteromun (WEEE) vaatimustenmukaisuus | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Mittakuppi | ![]() |
| Reseptivihko | ![]() |
| Sisältää terän (ruostumatonta terästä) | ![]() |
| Terien määrä | 4 |
| Manuaalin kielet | Saksa, Hollanti, Englanti, Espanja, Ranska, Italia, Puola |
| Materiaali | |
| Terän materiaali | Ruostumaton teräs |
| Astioiden materiaali | Lasi |
| Kotelon materiaali | Muovi, Ruostumaton teräs |
| Sekoituskulhon materiaali | Lasi |
| Muut ominaisuudet | |
| Ei sisällä | Bisphenol A (BPA) |
| Suorituskyky | |
| Nopeuksien lukumäärä | 2 |
| Ohjaustyyppi | Rotaatio |
| Syke-toiminto | ![]() |
| Kulhon koko | 1,5 L |
| Jäänmurskaus | ![]() |
| Kannu | ![]() |
| Kannun koko | 1,5 L |
| Pyörimisnopeus (maks.) | 25000 RPM |
| Pyörimisnopeus (min.) | 20000 RPM |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Pöydällä pidettävä tehosekoitin |
| Tuotteen väri | Musta, Ruostumaton teräs, Läpinäkyvä |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Poistettava kulho | ![]() |
| Irrotettava teräosa | ![]() |
| Konepesun kestävät osat | ![]() |
| Turvakatkaisin | ![]() |
| Johdon pituus | 0,9 m |
| On/off-kytkin | ![]() |
| Irroitettava kansi | ![]() |
| Kansi täyttöaukolla | ![]() |
| Mittaskaala | ![]() |
| Mittalasi mukana | ![]() |
| Tuotetyyppi | Tehosekoitin |
| Terien lukumäärä | 4 |
| Helppo purkaa | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 60 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 15 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 3 kpl |
| Tukkupakkauksen korkeus | 610 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 440 mm |
| Pakkausten määrä per kerros | 5 kpl |
| Tuotepakkauksen paino | 1,58 kg |
| Lavan paino | 238 kg |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 199 cm |
| Tuotepakkauksen pituus | 360 mm |
| Toimituspakkauksen paino | 15 kg |
| Määrä toimituspakkauksessa | 4 kpl |
| Tuotepakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 40 11689 746253 |
| Määrä per kontti (40ft) | 2280 kpl |
| Määrä per kerros | 20 kpl |
| Tullin tuotekoodi (TARIC) | 85094000 |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE |
| EAN | 4011689786259 |
UNOLD 78625 Standmixer Edel on 500 watin moottorilla varustettu tehosekoitin päivittäiseen ruoanvalmistukseen. Laitteen pyörimisnopeus on 25 000 kierrosta minuutissa, mikä takaa tasaisen ja kermaisen lopputuloksen. Pulssitoiminnolla hallitset sekoitusta manuaalisesti, ja laitteen teho varmistaa, että myös kuitupitoiset vihannekset ja kypsennetyt ainesosat sekoittuvat perusteellisesti. Lopullinen koostumus riippuu sekoitusajasta.
Lasinen sekoituskannu ei ime itseensä hajuja ja on BPA-vapaa. Kannen täyttöaukon kautta ainesosia voi lisätä turvallisesti laitteen käydessä. Runko on valmistettu ruostumattomasta teräksestä ja muovista. Laite kytketään pistorasiaan 0,9 metrin mittaisella virtajohdolla, ja mukana toimitetaan reseptikirja pirtelöitä ja muita ruokalajeja varten.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 1,5 litran kannu: Riittää usean annoksen valmistamiseen kerralla.
- Kaksi nopeusasetusta: Sopivat erilaisten raaka-aineiden käsittelyyn.
- Jäänmurskaustoiminto: Sopii kylmien juomien ja jäisten jälkiruokien valmistukseen.
- Neliteräinen ruostumaton teräyksikkö: Suunniteltu tasaiseen pilkkomiseen ja sekoittamiseen.
- Konepesun kestävät osat: Helppo puhdistaa.
- Turvakytkin ja liukumattomat jalat: Varmistavat vakaan käytön ja estävät laitteen käynnistymisen, jos osat eivät ole oikein paikoillaan.
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00

