Philips PerfectCare Elite GC9635/20, steam ironing station (dark blue/white)
Valmistaja: PHILIPS
ID: GC9635/20
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Paino ja mitat | |
| Paino | 5,1 kg |
| Tuotteen korkeus | 285 mm |
| Tuotteen leveys | 233 mm |
| Tuotteen syvyys | 453 mm |
| Silitysraudan paino | 800 g |
| Virranhallinta | |
| Energiansäästötila | ![]() |
| AC-syöttöjännite | None |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen syvyys | 510 mm |
| Pakkauksen korkeus | 350 mm |
| Pakkauksen leveys | 310 mm |
| Kierrätettävä pakkausmateriaali | 100% |
| Merkkivalot | |
| Veden tason ilmaisin | ![]() |
| Merkkivalo | ![]() |
| Valmis-merkkivalo | ![]() |
| Ergonomia | |
| Johdon pituus | 1,8 m |
| Johdon säilytys | ![]() |
| Letkun pituus | 1,7 m |
| Letkun säilytys | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Käyttöopas | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Teho | 2700 W |
| Takuuaika | 2 vuosi/vuosia |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Sininen, Valkoinen |
| Irroitettava vesisäiliö | ![]() |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,8 L |
| Säädettävä höyry | ![]() |
| Pystysuora höyrytoiminto | ![]() |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Erikoissuuri vedentäyttöaukko | ![]() |
| Sopii vesijohtovedelle | ![]() |
| Maksimi höyrypaine | 7,5 bar |
| CalcClean-toiminto | ![]() |
| Jatkuva höyryntuotto | 155 g/min |
| Steam Tip -höyrykärki vaikeille alueille | ![]() |
| Käyttöopas uusiopaperia | ![]() |
| Ohjelmoitava turvakytkin | ![]() |
| Pysyy tukevasti pystyasennossa | ![]() |
| Kuumennusaika | 2 min |
| Silitysraudan teho | 2700 W |
| Höyryn lisäys | 520 g/min |
| Höyrynvahvistustoiminto | ![]() |
| Pinnan materiaali/pinnoitus | T-ionicGlide-pohjalevy |
| ECO-tila | ![]() |
| Alhaisen vesimäärän hälytys | ![]() |
| Muistutus kalkinpoistosta | Light, Yes |
| Täyttö koska vain | ![]() |
| Turvallinen kaikille kankaille | ![]() |
| Automaattinen sammutus | ![]() |
| Jatkuva höyry | ![]() |
| Lukitus | ![]() |
| Tarkkuuskärki | ![]() |
| Täyttöaukon koko | Ekstraiso |
| Tähtiarvostelu aluslevyn liukumiselle | 5 |
| Tähtiarvostelu aluslevyn naarmuuntumisen estolle | 5 |
| Karstanpoisto ja puhdistus | ![]() |
| EAN | 8710103861140 |
| Source: Icecat.biz | |
Philipsin PerfectCare Elite tarjoaa vaivattoman silityskokemuksen ja nopeat tulokset. OptimalTEMP-teknologian ansiosta voit nyt silittää aina farkuista silkkiin ilman lämpötilan säätöä. Tekniikka varmistaa, ettei mikään silitettävä kangas vahingoitu.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Pääsiäispäivä)
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
- Quick start guide (Русский)
- manual pdf (Svenska)
- EU Declaration of conformity (Русский)
- Important information manual (Svenska)
- Quick start guide (Svenska)
- EU Declaration of conformity (Svenska)
- Important information manual (Русский)
- manual pdf (Suomi)
- Important information manual (Suomi)
- Quick start guide (Suomi)
- EU Declaration of conformity (Suomi)
- manual pdf (Русский)
- Eco passport (English)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

