Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
| Tekniset tiedot | |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | CE |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 248 g |
| Tuotteen korkeus | 323,9 mm |
| Tuotteen leveys | 101,6 mm |
| Tuotteen syvyys | 47,6 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 300 g |
| Pakkauksen syvyys | 47,6 mm |
| Pakkauksen korkeus | 323,8 mm |
| Pakkauksen leveys | 101,6 mm |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Sertifikaatit | |
| Sähkö- ja elektroniikkalaiteromun (WEEE) vaatimustenmukaisuus | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää paristot | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | Sisältää yhden Barbie-merenneitonuken ja hiuspannan. |
| Akku | |
| Tuettu paristojen lukumäärä | 0 |
| Tarvitsee patterit | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Suositusikä (min) | 3 kuukautta |
| Suositusikä (max) | 108 kuukautta |
| Ominaisuudet | |
| Materiaali | Muovi |
| Tuotteen väri | Monivärinen |
| Alkuperämaa | Indonesia |
| Ehdotettu sukupuoli | Tyttö |
| Tuottaa ääntä | ![]() |
| Nuken sukupuoli | Naaras |
| Riisuttava asu | ![]() |
| Suositeltu ikä (min) | 3 vuosi/vuosia |
| Suositeltu ikä (max) | 9 vuosi/vuosia |
| Nukketyyppi | Muotinukke |
| Logistiikkatiedot | |
| Tukkupakkauksen korkeus | 336,6 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 117,5 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 2,03 kg |
| Tuotepakkauksen pituus | 311,3 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 6 kpl |
| Toimituspakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 2 01 94735 18370 2 |
| Tuotepakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 2 01 94735 18370 2 |
| Tuotepakkauksen tilavuus | 10000 cm ³ |
| Määrä per kontti (20ft) | 14943 kpl |
| Määrä per kontti (40ft) | 32160 kpl |
| Tuotteita konttia kohti (48 ft) | 45479 kpl |
| Tuotteita konttia kohti (53 ft) | 48728 kpl |
| Turvallisuusvaroitus | |
| Turvavaroitus | {loc-value} |
| EU TSD -varoitus | Ei alle 36-kuukauden ikäisille lapsille |
| Toimittajan tiedot | |
| Kielten tuki | Multi |
| Vaatii kokoamisen | ![]() |
| Sovellus vaaditaan kaikkien toimintojen käyttämiseksi | ![]() |
| Muodostaa itsenäisesti yhteyden Internetiin | ![]() |
| EAN | 0194735183708 |
| Source: Icecat.biz | |
Uppoudu Barbie Dreamtopia -maailman lumoon Mattelin eloisan punaisen Merenneito-nuken avulla. Tällä upealla nukella on näyttävä vaaleanpunainen ja punainen tukka, jota täydentää kaunis tiara, joka vangitsee vedenalaisten seikkailujen olemuksen. Monimutkaisesti suunniteltu pyrstöevä ja muodikas asu inspiroivat loputtomaan mielikuvitusleikkiin, antaen lasten luoda omia taianomaisia vedenalaisia tarinoitaan. Nukke on täydellinen sekä leikkiin että esillepanoon, ja se vetoaa lapsiin, jotka rakastavat muotia ja fantasiaa.
Kestävyyttä ja yksityiskohtaisuutta silmällä pitäen valmistettu Barbie Dreamtopia Merenneito-nukke lupaa mukaansatempaavan kokemuksen yli kolmevuotiaille lapsille. Se ei ainoastaan herätä luovuutta, vaan myös rohkaisee sosiaalista vuorovaikutusta, kun lapset jakavat omia keksittyjä tarinoitaan ja skenaarioitaan. Tämän nuken avulla jokainen lapsi voi tutkia mielikuvituksensa syvyyksiä ja sukeltaa ihmeiden ja jännityksen täyttämään maailmaan.
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Pitkäperjantai)
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Pitkäperjantai)
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Pitkäperjantai)
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu (Pitkäperjantai)

