De'Longhi Genio S Touch Dolce Gusto -kapselikahvikone, antrasiitti
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 2,61 kg |
| Tuotteen korkeus | 272 mm |
| Tuotteen leveys | 121 mm |
| Tuotteen syvyys | 281 mm |
| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 1400 W |
| Automaattinen virran sammutus (maks.) jälkeen | 5 min |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Irroitettava vesisäiliö | ![]() |
| Irrotettava valumiskaukalo | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Kosketus |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Helppokäyttöinen | ![]() |
| Säädettävä kuppitelineen korkeus | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Lämmitysjärjestelmä | Thermoblock |
| Kapasiteetti kuppeina | 1 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 0,8 L |
| Itsepuhdistuva | ![]() |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Suurin sallittu käyttöpaine | 15 bar |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Kahvin syöttö | Kahvikapseli |
| Säädettävä lämpötila | ![]() |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Täysautomaattinen |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kuppi |
| Ohjelmoitava | ![]() |
| Kuumavesijärjestelmä | ![]() |
| Automaattinen virtauksen pysäytys | ![]() |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Kahvikapselijärjestelmä | Dolce Gusto |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kapselikeitin |
| Logistiikkatiedot | |
| Vientisäännöstelyluokitusnumero (ECCN) | 85167100 |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Caffè latten valmistus | ![]() |
| Lungon valmistus | ![]() |
| Capuccinon valmistus | ![]() |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Latte macchiaton valmistus | ![]() |
| Ristretton valmistaminen | ![]() |
| Kaakaon valmistus | ![]() |
| Caffe creman valmistus | ![]() |
| Teen valmistus | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 8004399334564 |
De'Longhi Genio S Touch on automaattinen kapselikahvikone, joka tarjoaa nopean ja vaivattoman tavan valmistaa useita erilaisia kuumia juomia. Laitteeseen integroitu nopea Thermoblock-lämmitysjärjestelmä varmistaa tasaisen uuttamisen ja lyhyen odotusajan. Selkeän kosketusnäytön avulla käyttäjä voi sujuvasti säätää juoman lämpötilaa, kahvin vahvuutta ja annoskokoa. Automaattinen vedentulon katkaisu takaa tarkan annostelun valitun ohjelman mukaisesti. Koneella voi valmistaa monipuolisesti erilaisia juomia, kuten espressoa, ristrettoa, lungoa, cappuccinoa, teetä ja kaakaota.
Kapean ja tilaa säästävän rakenteensa ansiosta laite on helppo sijoittaa erilaisille keittiötasoille. Veden lisääminen ja laitteen huoltaminen on vaivatonta irrotettavien osien ansiosta. Säädettävä kuppialusta mahdollistaa erikokoisten lasien ja mukien käytön juomatyypin mukaan. Arjen helppokäyttöisyyttä täydentävät ylläpitoa helpottava itsepuhdistustoiminto sekä energiatehokkuutta parantava automaattinen virrankatkaisu, joka sammuttaa koneen turvallisesti, kun se on ollut hetken käyttämättä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kapselijärjestelmä: Nescafé Dolce Gusto
- Ohjaustapa: kosketusnäyttö
- Pumpun maksimipaine: 15 bar
- Teho: 1 400 W
- Vesisäiliön tilavuus: 0,8 l
- Laitteen leveys: 121 mm
- Virrankatkaisun viive: 5 min
- Rungon väri: antrasiitti
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
- manual pdf (English)


