5590€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,08 kg |
| Tuotteen korkeus | 210 mm |
| Tuotteen leveys | 120 mm |
| Tuotteen syvyys | 120 mm |
| Virranhallinta | |
| Teho | 200 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 Hz |
| AC-syöttöjännite | 230 V |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 1,34 kg |
| Pakkauksen syvyys | 130 mm |
| Pakkauksen korkeus | 246 mm |
| Pakkauksen leveys | 130 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Käyttöopas | ![]() |
| Ominaisuudet | |
| Materiaali | Muovi, Ruostumaton teräs |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Syke-toiminto | ![]() |
| Papusäiliön tilavuus | 85 g |
| Terät ruostumatonta terästä | ![]() |
| Kannen turvakytkin | ![]() |
| On/off-kytkin | ![]() |
| Säädettävät teräasetukset | ![]() |
| Tuotetyyppi | Kahvimylly |
| Irrotettavat terät | ![]() |
| Turvajärjestelmä | ![]() |
| EAN | 4001627026622 |
Graef CM 102 on terämylly kahvipavuille ja muille raaka-aineille. Laitetta käytetään sykäystoiminnolla, mikä mahdollistaa jauhatustuloksen tarkan hallinnan. Myllyssä on kaksi ruostumattomasta teräksestä valmistettua teräyksikköä: kaksiteräinen osa kuiville aineksille ja neliteräinen osa pehmeämmille raaka-aineille, kuten yrteille tai pestolle. Laite tuottaa tasaisia tuloksia pienissä erissä.
Laite on kompakti ja pysyy tukevasti paikallaan keittiötasolla. Sisäänrakennettu turvajärjestelmä estää moottorin ylikuumenemisen. Irrotettavien osien ansiosta laite on helppo puhdistaa, ja kansi toimii samalla ohjauskytkimenä. Kahden erillisen säiliön ansiosta kahvin ja muiden raaka-aineiden jauhamisen välillä vaihtaminen on vaivatonta.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Tuotetyyppi: Terämylly kahville ja mausteille
- Moottorin teho: 200 W
- Kahvipapujen kapasiteetti: 85 g
- Tulojännite: 230 V
- Mitat: 120 mm (leveys) × 210 mm (korkeus) × 120 mm (syvyys)
- Paino: 1 079 g
- Rungon materiaali: Muovi ja ruostumaton teräs
- Terien ominaisuudet: Irrotettavat ruostumattomasta teräksestä valmistetut teräyksiköt
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


