Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 2,04 kg |
| Tuotteen korkeus | 349 mm |
| Tuotteen leveys | 216 mm |
| Tuotteen syvyys | 258 mm |
| Virranhallinta | |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Teho | 1100 W |
| Automaattinen virran sammutus (maks.) jälkeen | 40 min |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 2,94 kg |
| Pakkauksen syvyys | 409 mm |
| Pakkauksen korkeus | 258 mm |
| Pakkauksen leveys | 284 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Veden tason ilmaisin | ![]() |
| Valaistu on/off-kytkin | ![]() |
| Merkkivalo | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Kotelon materiaali | Muovi, Ruostumaton teräs |
| Kello-toiminto | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Säiliö haudutetun kahvin materiaalille | Lasi |
| Kahvinsuodatin | ![]() |
| Näkyvissä oleva vesitaso | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Mittakuppi | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Kapasiteetti kuppeina | 10 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,25 L |
| Tippalukko | ![]() |
| Lämpölautanen | ![]() |
| Kannun koko | 1,25 L |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Pidä lämpimänä aika | 40 min |
| Pidä lämpimänä-toiminto | ![]() |
| Kahvin syöttö | Jauhettu kahvi |
| Vesisuihkujen määrä | 1 |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Puoliautomaattinen |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Karahvi |
| Aktivointityypit | Työntöpainike |
| Kuumavesijärjestelmä | ![]() |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kahvinkeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Capuccinon valmistus | ![]() |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 5038061169553 |
Russell Hobbs Bronté -suodatinkahvinkeitin on suunniteltu jauhetun kahvin vaivattomaan ja säännölliseen valmistukseen arjen tarpeisiin. Työtasolle sijoitettava laite valmistaa kerralla riittävästi kahvia isommallekin seurueelle. Keitin hyödyntää edistyksellistä WhirlTech-teknologiaa, joka suihkuttaa kuuman veden tasaisesti kahvijauheen päälle ja varmistaa näin tasaisen ja tasapainoisen uuttotuloksen. Integroitu vesimäärän ilmaisin auttaa mittaamaan aina oikean määrän vettä suodatusta varten.
Laitteen selkeälinjainen muotoilu tekee siitä tyylikkään ja helposti puhtaana pidettävän osan keittiötä. Käytännöllinen tippalukko mahdollistaa kahvin kaatamisen kuppiin jo ennen kuin suodatus on kokonaan päättynyt. Suodatuksen jälkeen keittimen lämpölevy pitää kahvin kuumana, kunnes turvallisuutta lisäävä automaattinen virrankatkaisu sammuttaa laitteen. Valaistu virtakytkin tekee keittimen tilan tarkistamisesta helppoa myös aikaisin aamulla.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kapasiteetti: 10 kuppia
- Vesisäiliön tilavuus: 1,25 l
- Kannun materiaali: lasi
- Teho: 1 100 W
- Lämpimänäpitoaika: 40 min
- Ohjaustapa: painikkeet
- Rungon materiaali: muovi, ruostumaton teräs
- Väri: musta, hopea
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


