Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Tekniset tiedot | |
| Takuuaika | 2 vuosi/vuosia |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen korkeus | 400 mm |
| Tuotteen leveys | 260 mm |
| Tuotteen syvyys | 256 mm |
| Virranhallinta | |
| Teho | 1100 W |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 2940 kg |
| Pakkauksen syvyys | 284 mm |
| Pakkauksen korkeus | 258 mm |
| Pakkauksen leveys | 409 mm |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Kulta, Kiven värinen |
| Veden tason ilmaisin | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Irrotettava, kääntyvä suodatin | ![]() |
| Kotelon materiaali | Lasi, Muovi, Ruostumaton teräs |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Helppokäyttöinen | ![]() |
| Korkkityyppi | Ympärikääntyvä kansi |
| Säiliö haudutetun kahvin materiaalille | Lasi |
| Ajastin | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Kapasiteetti kuppeina | 10 kuppia |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,25 L |
| Kannun koko | 1,25 L |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Pidä lämpimänä aika | 40 min |
| Pidä lämpimänä-toiminto | ![]() |
| Kahvin syöttö | Jauhettu kahvi |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Puoliautomaattinen |
| Säädettävä kahvin vahvuus | ![]() |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kannu |
| Kuumavesijärjestelmä | ![]() |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Kahvinkeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Capuccinon valmistus | ![]() |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 5038061169584 |
Russell Hobbs Brontë -suodatinkahvinkeitin on suunniteltu vaivattomaan arjen kahvinvalmistukseen. Sillä voi keittää perinteistä suodatinkahvia, ja se on ihanteellinen valinta niin tavalliseen kotikäyttöön kuin pienempien seurueiden kestitsemiseen. Laite hyödyntää suodatuksessa suihkusuutinteknologiaa, joka jakaa veden tasaisesti ja kattavasti kahvijauheen päälle ja uuttaa aromit tehokkaasti. Sisäänrakennetun ajastimen ansiosta kahvinkeiton käynnistymisen voi ohjelmoida ennakkoon. Selkeä vesiasteikko ja helppokäyttöiset painikkeet tekevät laitteen päivittäisestä käytöstä sujuvaa.
Kompakti, työtasolle sijoitettava keitin sopii vaivatta erilaisiin keittiöympäristöihin. Valmiin kahvin lämpötila pysyy pitkään ihanteellisena erillisen lämpimänäpitotoiminnon ansiosta, mikä helpottaa kiireisiä aamurutiineja. Kahvi suodattuu mukana toimitettavaan lasikannuun, josta se on helppo tarjoilla suoraan pöytään. Käytännöllinen, kääntyvä ja irrotettava suodatinteline tekee päivittäisestä kahvin annostelusta tarkkaa ja nopeuttaa laitteen puhdistamista huomattavasti jokaisen käyttökerran jälkeen.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kapasiteetti: 10 kuppia
- Vesisäiliön tilavuus: 1,25 l
- Kannun materiaali: lasi
- Teho: 1100 W
- Lämpimänäpitoaika: 40 min
- Rungon materiaali: lasi, muovi, ruostumaton teräs
- Väri: kulta, kivenharmaa
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 02.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


