Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 9,38 kg |
| Tuotteen korkeus | 500 mm |
| Tuotteen leveys | 240 mm |
| Tuotteen syvyys | 370 mm |
| Virranhallinta | |
| Teho | 1500 W |
| Ergonomia | |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Irroitettava vesisäiliö | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Kosketus |
| Irrotettava haudutus-/infuusioyksikkö | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Lämmitysjärjestelmä | Thermoblock |
| Vesisäiliön tilavuus | 1,5 L |
| Itsepuhdistuva | ![]() |
| Papusäiliön tilavuus | 200 g |
| Suurin sallittu käyttöpaine | 20 bar |
| Sisäänrakennettu jauhin | ![]() |
| Kahvin syöttö | Kahvipavut |
| Maitosäiliö | ![]() |
| Säädettävät teräasetukset | ![]() |
| Maidonvaahdotin | Automaattinen |
| Kahvinkeittimen tyyppi | Täysautomaattinen |
| Haudutetun kahvin säiliö | Kuppi |
| Sisäänrakennettu maidonvaahdotin | ![]() |
| Säädettävä kahvinokan korkeus | ![]() |
| Laitteen sijoitus | Pöytämalli |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Espressokeitin |
| Ruoanlaittotoiminnot & ohjelmat | |
| Ohjelmien lukumäärä | 5 |
| Caffè latten valmistus | ![]() |
| Capuccinon valmistus | ![]() |
| Kahvin valmistaminen | ![]() |
| Espresson valmistus | ![]() |
| Monijuoma | ![]() |
| EAN | 8414234206350 |
Taurus Accento Latte on pöytätasolle sijoitettava automaattinen espressokone. Laitteen integroitu mylly jauhaa kahvin välittömästi ennen uuttoa, mikä säilyttää aromit tuoreina. Tehokas pumppu ohjaa veden uuttokammion läpi ja luo tasapainoisen pohjan perinteiselle espressolle ja muille erikoiskahveille. Tukeva valkoinen runko pitää laitteen vakaana jauhatuksen ja uuton aikana.
Laitetta ohjataan kosketuspaneelilla, josta käyttäjä voi valita haluamansa juoman. Sisäänrakennetun maidonvaahdottimen ja mukana tulevan maitosäiliön ansiosta laite valmistaa automaattisesti maitokahveja, kuten cappuccinoa ja lattea. Kahvisuuttimen korkeutta voi säätää käytettävän kupin tai lasin mukaan. Laitteen puhdistusta ja säännöllistä ylläpitoa helpottavat rungosta irrotettava uuttoyksikkö sekä erillinen vesisäiliö.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kahvin syöttötapa: Pavut
- Teho: 1500 W
- Uuttopaine: 20 bar
- Vesisäiliön tilavuus: 1,5 l
- Papusäiliön tilavuus: 200 g
- Korkeus: 500 mm
- Syvyys: 370 mm
- Leveys: 240 mm
- Paino: 9380 g
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 04.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 05.06. - 07.06.

