Kunnostettu iPhone 15 Pro 128 Gt, valkotitaani (Tyydyttävä kunto)
| Tekniset tiedot | |
| Alkuperäinen mallinimi | iPhone 15 Pro |
| Julkaisupäivämäärä | 2023 |
| Prosessori | |
| Prosessorimalli | A17 Pro |
| Suoritinperhe | Apple |
| Prosessorin ytimet | 6 |
| Rinnakkaissuoritin | ![]() |
| Rinnakkaissuorittimen ytimet | 16 |
| Rinnakkaissuorittimen malli | Neural Engine |
| Neural processor unit (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Näyttö | |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 2000000:1 |
| Näytön halkaisija | 15,5 cm (6.1") |
| Näytön kirkkaus | 1000 cd/m² |
| Näytön erottelutarkkuus | 2556 x 1179 pikseliä |
| Suurin päivitystaajuus | 120 Hz |
| Kosketusnäytön tyyppi | Kapasitiivinen |
| Pikselitiheys | 460 ppi |
| Sormenjälkiresistantti | ![]() |
| Paneelin tyyppi | OLED |
| Näytön muoto | Tasainen |
| Tuotekohtaiset tekniikat | Näyttö aina päällä, Dynamic Island, Haptinen kosketus, ProMotion, True Tone, Wide color (P3) |
| Pyöristetyt näytön kulmat | ![]() |
| Näytön lasin tyyppi | Ceramic Shield |
| HDR-tuettu | ![]() |
| Oleofobinen pinnoite | ![]() |
| Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Näytön enimmäiskirkkaus | 1600 cd/m² |
| Näytön enimmäiskirkkaus (ulkotila) | 2000 cd/m² |
| Näyttöteknologian markkinointinimi | Super Retina XDR |
| Liitettävyys | |
| USB-liitin | USB Type-C |
| USB-portti | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 187 g |
| Tuotteen korkeus | 146,6 mm |
| Tuotteen leveys | 70,6 mm |
| Tuotteen syvyys | 8,2 mm |
| Virranhallinta | |
| USB Power Delivery | ![]() |
| USB C-tyypin latausportti | ![]() |
| Vaadittu latausteho (väh.) | 4,5 W |
| Vaadittu latausteho (enint.) | 22 W |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttökorkeus | 0 - 3000 m |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 5 - 95% |
| Varastointilämpötila | -20 - 45 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 35 °C |
| Kestoaika | |
| International Protection (IP)-koodi | IP68 |
| Verkko | |
| Wi-Fi-standardit | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Bluetooth | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| 2G-taajuudet (1. SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Tukee 3G-yhteyksiä | 850,900,1700,1900,2100 MHz |
| SIM-kortin tyyppi | NanoSIM + eSIM |
| AirPlay | ![]() |
| Lähialueen kommunikointi (NFC) | ![]() |
| 4G-standardit | TD-LTE & FDD-LTE |
| 3G-standardit | DC-HSDPA, HSPA+, UMTS |
| 2G standardit | Edge, GSM |
| SIM-kortin kapasiteetti | Kaksois-SIM |
| MIMO | ![]() |
| iBeacon | ![]() |
| Voice over LTE (VoLTE) -tuki | ![]() |
| Mobiiliverkon sukupolvi | 5G |
| Taajuuskaista | Penta-kaista |
| 5G-vakio | NR, NR mmWave |
| Tallennusväline | |
| Yhteensopivat muistikortit | Ei tuettu |
| Viestintä | |
| Tekstiviestijärjestelmä (SMS) | ![]() |
| MMS | ![]() |
| Sähköposti | ![]() |
| Navigointi | |
| Sähkökäyttöinen kompassi | ![]() |
| GPS (satelliitti) | ![]() |
| Wi-Fi -paikannus | ![]() |
| GLONASS | ![]() |
| GPS | ![]() |
| BeiDou | ![]() |
| Galileo | ![]() |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | ![]() |
| NavIC | ![]() |
| Sertifikaatit | |
| Pään ominaisabsorptionopeus (SAR) (EU) | 0,98 W/kg |
| Kehon ominaisabsorptionopeus (SAR) (EU) | 0,96 W/kg |
| Raajojen SAR (EU) | 2,99 W/kg |
| Ohjelmisto | |
| Käyttöalusta | iOS |
| Niputettu ohjelmisto | Apple Store, App Store, Books, Calculator, Calendar, Camera, Clips, Clock, Compass, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Fitness, Freeform, GarageBand, Health, Home, iMovie, iTunes Store, Keynote, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Numbers, Pages, Phone, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips, Translate, TV, Voice Memos, Wallet, Watch, Weather |
| Käyttöjärjestelmä asennettu | iOS 17 |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11 Home, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Kyllä |
| Virtuaaliavustaja | Apple Siri |
| Sovellusten jakelualusta | Apple App Store |
| Apple Intelligence | ![]() |
| Kamera | |
| Digitaalinen zoomaus | 15x |
| Optinen zoomaus | 6x |
| Kuvanvakain | ![]() |
| Videon kaappaus resoluutio (max) | 3840 x 2160 pikseliä |
| Yötila | ![]() |
| Resoluutio kaappausnopeudella | 3840x2160@24fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@120fps, 1920x1080@240fps |
| Panoraama | ![]() |
| Kasvontunnistus | ![]() |
| Suurin kuvataajuus | 240 fps |
| Jatkuvan kuvauksen moodi | ![]() |
| Kuvanvakaimen tyyppi | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Paikkamerkintä | ![]() |
| Videotallennustilat | 720p, 1080p, 2160p |
| Videovakain | ![]() |
| Takakameran resoluutio (numeerinen) | 48 MP |
| Etukameran resoluutio (numeerinen) | 12 MP |
| Punasilmäisyyden korjaus | Y |
| Muotokuvatila | ![]() |
| Takakameran tyyppi | Kolmoiskamera |
| Toisen takakameran resoluutio (numeerinen) | 12 MP |
| Takakameran aukon luku | 1,78 |
| Toisen takakameran aukko | 2.2 |
| Etukameran aukko | 1,9 |
| Nopeutus-tila | ![]() |
| Etukameran tyyppi | Yksi kamera |
| Kolmannen takakameran resoluutio (numeerinen) | 12 MP |
| Kolmannen takakameran aukko | 2,8 |
| Takakameran salama | ![]() |
| Toisen takakameran näkökenttäkulma (FOV) | 120° |
| Takakameran polttoväli | 2,4 cm |
| Toisen takakameran polttoväli | 1,3 cm |
| Kolmannen takakameran polttoväli | 7,7 cm |
| Optinen loitonnus | 2x |
| Optinen lähennys | 3x |
| Linssin pintamateriaali | Safiirikristalli |
| Makrovalokuvaus | ![]() |
| Kameran tuetut kuvamuodot | DNG, HEIF, JPEG |
| Äänen zoomaus | ![]() |
| Kameran tuetut videomuodot | H.264, HEVC, ProRes |
| Kameran korkean dynamiikka-alueen (HDR) tila | ![]() |
| Photonic Engine | ![]() |
| Deep Fusion | ![]() |
| Portrait Lightning | ![]() |
| QuickTake-video | ![]() |
| Stereo-tallennus | ![]() |
| Akku | |
| Akkuteknologia | Litiumioni (Li-Ion) |
| Musiikin toistoaika | 75 h |
| Jatkuva videon toistoaika | 23 h |
| Muut ominaisuudet | |
| Ei sisällä | Arsenikki, Beryllium, Elohopea, PVC/BFR |
| Korjattavuusindeksi | 7,6 |
| Suunnittelu | |
| Kotelo | Perusmalli |
| Kosteus: Vedenpitävyys enintään (m) | 6 m |
| Kotelon materiaali | Lasi, Titaani |
| Suojaustoiminnot | Pölynkestävä, Roisketiivis, Vesitiivis |
| Kunnostettu | ![]() |
| Kuntoluokka | Grade C |
| Anturit | |
| Barometri | ![]() |
| Lähestymisanturi | ![]() |
| Ympäristön valotunnistin | ![]() |
| Kiihtyvyysmittari | ![]() |
| Gyroskooppi | ![]() |
| Magneettinen anturi | ![]() |
| LiDAR-anturi | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Ääniohjattu puhelinsoitto | ![]() |
| Värinähälytys | ![]() |
| Pikalataus | ![]() |
| Äänikomennot | ![]() |
| Videopuhelu | ![]() |
| Kasvojentunnistus | ![]() |
| Yhteensopiva kuulolaitteen kanssa | M3, T4 |
| Langaton lataaminen | ![]() |
| Grafiikka-adapterin ytimet | 6 |
| Esteettömyysominaisuudet | AssistiveTouch, Piilotettu tekstitys, Suurennuslasi, Reaaliaikainen teksti (RTT), Puhuttu sisältö, Switch Control, Teletype (TTY), Type to Siri, Ääniohjaus, VoiceOver, Zoomaus |
| Onnettomuuden tunnistus | ![]() |
| Hätä-SOS (satelliitti) | ![]() |
| Ominaisuudet | |
| Tuotetyyppi | Renoverad mobiltelefon |
| Multimedia | |
| Kaiuttimet | Stereo |
| Tuetut ääniformaatit | AAC, ALAC, FLAC, MP3 |
| Tuetut videomuodot | H.264, HEVC, ProRes |
| Tuetut tiedostomuodot | DOC, DOCX, HTM, HTML, ICS, Avain, PDF, PPT, PPTX, RTF, TXT, USDZ, VCF, XLSX, XLX |
| Tuetut formaatit | Zip |
| Tilaus | |
| Tilauksen tyyppi | Ilman liittymää |
iPhone 15 Pro on älypuhelinten kärkeä. Siinä on 6,1 tuuman Super Retina XDR -näyttö ja ilmailutason titaanista valmistettu runko, joka on sekä kestävä että kevyt. Tehokas A17 Pro -siru tarjoaa suorituskykyä vaativaan käyttöön, kuten pelaamiseen, moniajoon ja valokuvaukseen. Mukautettavan Toimintopainikkeen ja monipuolisen Pro-kamerajärjestelmän (sisältää 48 MP:n pääkameran) ansiosta iPhone 15 Pro on luotettava työkalu jokapäiväiseen käyttöön.
Tämä laite on kuntoluokitukseltaan "Tyydyttävä", mikä tarkoittaa, että siinä on käytön jälkiä, kuten naarmuja, kolhuja tai muita kosmeettisia kulumia. Näistä esteettisistä puutteista huolimatta näyttö on ehjä ja akku hyvässä kunnossa. Teknikkomme tarkistavat jokaisen puhelimen monivaiheisessa testauksessa, jotta kaikki laitteen toiminnot toimivat oikein. Laite on puhdistettu ja pakattu huolellisesti ennen toimitusta.
Kunnostetun iPhone 15 Pron valitseminen on järkevä tapa hankkia huippuluokan laite edullisemmin ja ympäristöystävällisemmin. Käytetyn laitteen ostaminen vähentää elektroniikkaromua ja pidentää laitteen elinkaarta. Tarjoamme jokaiselle ostokselle 12 kuukauden takuun ja asiakastuen. Kuntoluokituksemme on tarkoituksella maltillinen, joten laite vastaa usein odotuksiasi tai ylittää ne sekä toimintakyvyltään että ulkonäöltään.
Tärkeimmät ominaisuudet- 6,1 tuuman Super Retina XDR -näyttö, jossa on ProMotion- ja Always-On-teknologia
- Ilmailutason titaanista valmistettu runko
- A17 Pro -siru ja 6-ytiminen grafiikkaprosessori (GPU)
- Pro-kamerajärjestelmä: 48 MP:n pääkamera, 12 MP:n ultralaajakulma ja 12 MP:n teleobjektiivi
- Mukautettava Toimintopainike
- USB-C-liitäntä lataukseen ja tiedonsiirtoon
- 128 Gt tallennustilaa
- Face ID turvalliseen tunnistautumiseen ja Apple Payhin
- Kunnostettu iPhone 15 Pro 128 Gt, Valkoinen titaani
- USB-C-latauskaapeli
- SIM-korttipaikan avaustyökalu
Huom: Pakkaus ei sisällä seinälaturia.
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja

