Philips 43PUS7000/12 43" 4K LED Titan OS TV, 60 Hz, HDR10+
Valmistaja: PHILIPS
ID: 43PUS7000/12
Arvioitu toimitus: 19.05. - 20.05.
4kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Manuals
Tekniset tiedot
VaatimustenmukaisuustodistuksetRoHS
Näyttö
Kontrastisuhde (tyypillinen)1200:1
Kuvasuhde16:9
Näytön halkaisija109,2 cm (43")
Näytön kirkkaus300 cd/m²
Näytön erottelutarkkuus4K 3840 x 2160 pixels
Näyttöformaatin säätö16:9
Ruudun halkaisija (cm)108 cm
Tuetut videomoodit480p, 576p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p
Taajuus60 Hz
Näytön teknologiaLED
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppi4K Ultra HD
Näytön muotoTasainen
Tuettu näytön virkistystaajuus24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz
Natiivi virkistystaajuus60 Hz
Ääni
Taajuuskorjaincheckmark
ÄänidekooderitDTS:X, Dolby Atmos
Nimellisteho RMS20 W
Äänilähdön kanavat2.0 kanavaa
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Automaattinen äänenvoimakkuuden tasaajacheckmark
Kaiuttimien lukumäärä2
Enhanced Audio Return Channel (eARC)checkmark
Liitettävyys
USB 2.0 -porttien määrä2
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
Kuulokelähdöt1
Digitaalisen äänen optinen lähtö1
Tietokone sisään (D-Sub)cross
HDMI-porttien lukumäärä3
HDMI-versio2.1
HDCPcheckmark
Äänen paluukanava (ARC)checkmark
Consumer Electronics Control (CEC)EasyLink
HDCP versio2.3
Paino ja mitat
Tuotteen korkeus563 mm
Tuotteen leveys958 mm
Tuotteen syvyys87 mm
Jalustan leveys77,4 cm
Laitteen leveys (jalustan kanssa)958 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)582 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)226 mm
Korkeus (ilman jalustaa)563 mm
Leveys (ilman jalustaa)958 mm
Syvyys (ilman jalustaa)87 mm
Virranhallinta
Virtalähteen tyyppiSisäinen
Virrankulutus (pois päältä)0,5 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
Energiansäästötilacheckmark
EnergialuokkaE
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
Tehonkulutus (maks.)20 W
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)E
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti42 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti75 kWh
Verkko
Wi-Fi-standarditWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth-versio5.2
Ethernet LANcheckmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Bluetooth-profiilitA2DP, HID
Wi-Fi Directcheckmark
Miracastcheckmark
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino13540 kg
Pakkauksen syvyys133 mm
Pakkauksen korkeus650 mm
Pakkauksen leveys1045 mm
Käyttöopascheckmark
Pika-aloitusopascheckmark
PakkaustyyppiLaatikko
TV-viritin
Analogisen signaalin järjestelmäEi tuettu
Virittimen tyyppiDigitaalinen
Virittimien lukumäärä1 viritin(tä)
Digitaalisignaalimuodon järjestelmäDVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Hallintaominaisuudet
Sähköinen ohjelmaopas (EPG)checkmark
Unitila-ajastincheckmark
Päälle/pois ajastincheckmark
Automaattinen virrankatkaisucheckmark
ECO-tilacheckmark
Ääniohjauscheckmark
Ohjelma-aika8 päivää
Kuvan mykistys (radiolle)checkmark
Toimii Amazon Alexallacheckmark
Toimii Google Assistantin kanssacheckmark
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincheckmark
Sisältää johdotAC
Työpöytätelinecheckmark
Erityisominaisuudet
Philips-teknologiat (AV/TV)Gamebar 2.0, IntelliSound Engine, Works With Control4, Works With Matter
Muut ominaisuudet
AkkutyyppiAAA
Yötilacheckmark
Sisältää paristotcheckmark
Valosensoricheckmark
IR-läpimenocheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
VESA-asennusliitännät200 x 100 mm
Signaalivoimakkuuden ilmaisincheckmark
Jalustan väriMusta
Kotelon materiaaliMuovi
On/off-kytkincheckmark
VESA-kiinnityscheckmark
Jalustan tyyppiJalallinen teline
Ympäristön valaistuscheckmark
Kehyksetön muotoilucheckmark
Suorituskyky
Teksti-TV1000 sivua
Tuetut ääniformaatitAAC, FLAC, MP3, WAV
KuvanpakkausformaattiBMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Tekstitelevision standarditHyperteksti
Tuetut tekstitysmuodotASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Pelitilacheckmark
Teksti-TV-toimintocheckmark
Tuetut videomuodotAV1, AVC, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Tekstitys-toimintocheckmark
Ympäristön valotunnistincheckmark
Paikallinen himmennyscheckmark
KuvankäsittelyteknologiaPhilips Pixel Precise Ultra HD
HDR-tuettucheckmark
Taustavalon himmennysteknologiaMicro Dimming
Smart-TV
Käyttöjärjestelmä asennettuTitan OS
Käyttöjärjestelmän versioTitan OS
Internet tvcheckmark
Älytelevisiocheckmark
Hybriditelevisio (HbbTV)checkmark
Näytön peilauscheckmark
VideosovelluksetAmazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Apple AirPlay 2 -tukicross
Kestävän kehityksen sertifikaatitForest Stewardship Council (FSC)
EAN8718863046012
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näyttö: 43 tuumaa (108 cm), LED, 60 Hz virkistystaajuus
  • Resoluutio: 4K Ultra HD (3840 x 2160 pikseliä)
  • Kuvaprosessointi: Philips Pixel Precise Ultra HD, paikallinen himmennys
  • HDR: Tukee formaatteja HDR10, HLG, HDR10+
  • Pelaaminen: Pelitila
  • Ääni: 2 kaiutinta, yhteisteho 20 W, Dolby Atmos ja DTS:X -tuki, eARC
  • Smart TV: Titan OS -käyttöjärjestelmä ja ääniohjaus
  • Langaton: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.2, Miracast
  • Liitännät: 3 x HDMI 2.1, 2 x USB 2.0, LAN, optinen äänilähtö, kuulokelähtö
  • Energialuokka: E, valmiustilan kulutus 0.5 W
  • Kiinnitys: VESA 200 x 100 mm, jalustan leveys 774 mm
  • Mitat (jalustalla): 958 x 582 x 226 mm