dbramante1928 Monaco, iPhone 12 / 12 Pro -suojakuori, Pacific Blue
Valmistaja: DBRAMANTE
ID: MO61PABL1391
2790€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 32 g |
| Tuotteen korkeus | 150 mm |
| Tuotteen leveys | 76 mm |
| Tuotteen syvyys | 11 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 100 g |
| Pakkauksen syvyys | 20 mm |
| Pakkauksen korkeus | 207 mm |
| Pakkauksen leveys | 117 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lukumäärä per pakkaus | 30 kpl |
| Ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | iPhone 12/12 Pro |
| Materiaali | Muovi |
| Tuotteen väri | Sininen |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 15,4 cm (6.06") |
| Sisäinen akku | ![]() |
| Suojaustoiminnot | Iskunkestävä |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Apple |
| Kotelotyyppi | Suojus |
| Laitteiden yhteensopivuus | Matkapuhelin/älypuhelin |
| Langaton lataaminen | ![]() |
| Värin nimi | Pacific Blue |
| Korttitasku | ![]() |
| Kierrätetyt materiaalit | Kierrätetty muovi |
| MagSafe-yhteensopiva | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Euro-lavan kpl-määrä | 1440 kpl |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Tukkupakkauksen korkeus | 230 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 395 mm |
| Ulkopakkausten määrä | 30 kpl |
| Tuotepakkauksen paino | 740 g |
| Lavan paino | 3,71 kg |
| Tuotepakkauksen pituus | 245 mm |
| Toimituspakkauksen paino | 91 g |
| Tuotepakkauksen nettopaino | 740 g |
| Tuotepakkauksen tilavuus | 22258,25 cm ³ |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85177900 |
| Toimituspakkauksen nettopaino | 59 g |
| Pääkoteloita (ulko) per lavakerros (EU) | 48 kpl |
| Kestävän kehityksen mukainen | ![]() |
| EAN | 5711428013910 |
Dbramante1928 Monaco on suojakuori, joka on kehitetty tarjoamaan suojaa iPhone 12- ja iPhone 12 Pro -malleille. Tuote on valmistettu kierrätetystä muovista, ja sen rakenteessa on hyödynnetty kolmikerroksista iskunkestävyyttä sekä korotettuja reunoja näytön ja kameran suojaamiseksi. Kuoren pinta on suunniteltu parantamaan otetta ja vähentämään laitteen liukastumista käsissä. Malli on täysin yhteensopiva langattoman latauksen ja MagSafe-tekniikan kanssa. Tämän version väri on Pacific Blue.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Yhteensopivuus: Apple iPhone 12, iPhone 12 Pro
- Kuorityyppi: Suojakuori
- Materiaali: Kierrätysmuovi
- Suojaus: Kolmikerroksinen iskunkestävyys, korotetut reunat kameran ja näytön suojaksi, liukumaton ote
- Väri: Pacific Blue
- MagSafe: Kyllä
- Langaton lataus: Kyllä
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.06. - 19.06.
Arvioitu toimitus: 16.06. - 19.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.06. - 19.06.
Arvioitu toimitus: 16.06. - 19.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.06. - 19.06.
Arvioitu toimitus: 16.06. - 19.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.06. - 19.06.
Arvioitu toimitus: 16.06. - 19.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 16.06. - 19.06.
Arvioitu toimitus: 16.06. - 19.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 16.06. - 19.06.
Arvioitu toimitusaika: 16.06. - 19.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 16.06. - 18.06.
Arvioitu toimitusaika: 16.06. - 18.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 17.06. - 19.06.
Arvioitu toimitusaika: 17.06. - 19.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 17.06. - 19.06.
Arvioitu toimitusaika: 17.06. - 19.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 17.06. - 18.06.
Arvioitu toimitusaika: 17.06. - 18.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 16.06. - 19.06.
Arvioitu toimitusaika: 16.06. - 19.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 16.06. - 19.06.
Arvioitu toimitusaika: 16.06. - 19.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 17.06. - 18.06.
Arvioitu toimitusaika: 17.06. - 18.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


