Philips 3000 Series TAT3000BK/00 -langattomat nappikuulokkeet, musta
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Liitettävyys | |
| Bluetooth-versio | 6.0 |
| Langaton alue | 10 m |
| Bluetooth | ![]() |
| USB-liitettävyys | ![]() |
| 3,5 mm liitin | ![]() |
| USB-liitin | USB-C |
| 6,35 mm liitin | ![]() |
| RF-liitettävyys | ![]() |
| Virranhallinta | |
| USB C-tyypin latausportti | ![]() |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonien lukumäärä | 6 |
| Mikrofonityyppi | Kiinteä |
| Melua vaimentava mikrofoni | ![]() |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokkeiden herkkyys | 106 dB |
| Impedanssi | 32 Ω |
| Ajuriyksikkö | 1 cm |
| Ohjaimen tyyppi | Dynaaminen |
| Meluntorjuntatyyppi | Hybridi |
| Melua vaimentava | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kantokassi | ![]() |
| Ylimääräiset korvasovitteet | ![]() |
| Latauskotelo | ![]() |
| Akku | |
| Akkuteknologia | Lithium Polymer |
| Akun latausaika | 2 h |
| Akun käyttöikä (maks.) | 48 h |
| Musiikin toistoaika | 12 h |
| Pikalataus | ![]() |
| Latauksen merkkivalo | ![]() |
| Jatkuva äänen toistoaika (latauskotelolla) | 48 h |
| Muut ominaisuudet | |
| Digital Signal Processing (DSP) | ![]() |
| 2,5 mm liitin | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Äänenvoimakkuuden säätö | Kosketus |
| Ohjaustyyppi | Kosketus |
| International Protection (IP)-koodi | IPX4 |
| EAN | 4895229178946 |
Philips TAT3000BK/00 ovat täysin langattomat in-ear-nappikuulokkeet musiikinkuunteluun, puheluihin ja matkustamiseen. Äänentoistosta vastaavat 10 millimetrin dynaamiset kaiutinelementit ja sisäinen digitaalinen signaalinkäsittely. Kuulokkeet yhdistetään äänilähteeseen luotettavalla Bluetooth 6.0 -yhteydellä. Rakenteessa on käytetty GRS-sertifioitua kierrätysmuovia, ja kuulokkeet on suojattu vesiroiskeilta IPX4-luokituksen mukaisesti.
Hybridimallinen aktiivinen melunvaimennus vaimentaa tehokkaasti taustamelua. Kuuden mikrofonin järjestelmä ja tekoälypohjainen suodatus erottavat puheäänen ympäristön äänistä, mikä takaa selkeät puhelut. Äänenvoimakkuutta, puheluita ja ääniavustajaa ohjataan suoraan nappien kosketuspinnoilta. Kuulokkeissa on myös kätevä akkutason ilmaisin.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Taajuusvaste: 20–20 000 Hz
- Impedanssi: 32 ohmia, herkkyys: 106 dB
- Bluetooth-profiilit ja -koodekit: HFP, A2DP, AVRCP, SBC ja LC3
- Langaton kantama: 10 metriä
- Toistoaika: 12 tuntia (latauskotelon kanssa yhteensä 48 tuntia)
- Latausaika täyteen: 2 tuntia USB-C-liitännällä
- 10 minuutin pikalataus
- Pakkaukseen sisältyy latauskotelo ja kolme paria silikonisia korvasovitteita
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja


