Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | ![]() |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | ![]() |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | ![]() |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android, iOS |
| Paino ja mitat | |
| Hiiren mitat (LxSxK) | 61,7 x 115 x 39,4 mm |
| Hiiren paino | 58,15 g |
| Näppäimistön mitat (LxSxK) | 122,08 x 432,68 x 26,21 mm |
| Näppäimistön paino | 405,99 g |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Alkali |
| Virtalähteen malli | Akku |
| Paristojen lukumäärä (näppäimistö) | 2 |
| Näppäimistön paristo | AAA |
| USB C-tyypin latausportti | ![]() |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Varastointilämpötila | -40 - 65 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 0 - 95% |
| Näppäimistö | |
| Osoitinlaite | Ei |
| Numeronäppäimistö | ![]() |
| Pikanäppäimet | ![]() |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Yhteysteknologia | Langaton |
| Taajuuskaista | 2,4 GHz |
| Suositeltu käyttö | Koti /Toimisto |
| Laitteen käyttöliittymä | Langaton RF |
| Näppäimistön kieli | Pohjoismainen |
| Näppäimistön malli | Täysikokoinen (100 %) |
| Ohjelmoitavat pikanäppäimet | ![]() |
| Pikanäppäimiä | 4 |
| Multimedianäppäimet | ![]() |
| Näppäimistön näppäinkytkin | Plunger key switch |
| Monilaitetuki | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältyvien tuotteiden lukumäärä | 2 kpl |
| Langattoman vastaanottimen liitäntä | USB A-tyyppi |
| Vastaanotin sisältyy | ![]() |
| Suunnittelu | |
| LED-merkkivalot | ![]() |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Taustavalo | ![]() |
| Rannetuki | ![]() |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| Näppäimistön säädettävä korkeus | ![]() |
| Näppäimistön tyyli | Suora |
| Hiiri | |
| Kotelo | Molempikätinen |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Liikeen erottelutarkkuus | 6000 DPI |
| Sisältää hiiren | ![]() |
| Vierittäminen | ![]() |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Hiiren paristo | AA |
| Hiiripariston teknologia | Alkali |
| Ominaisuudet | |
| Langaton alue | 10 m |
| EAN | 5397321023555 |
| Takuu | 3 vuotta |
Dell Pro 5 -näppäimistö ja -hiiri on suunniteltu koti- ja toimistokäyttöön. Laitteet muodostavat langattoman yhteyden yhdellä 2,4 GHz:n USB-A-vastaanottimella, joka takaa vakaan signaalin jopa 10 metrin etäisyydellä. Näppäimistössä on pohjoismainen QWERTY-asettelu ja täysikokoinen numeronäppäimistö. Sen vakaat, tuntumaltaan jämäkät näppäimet tekevät kirjoittamisesta sujuvaa.
Näppäimistö on valmistettu 77 % kuluttajakierrätysmuovista ja siinä on luonnonvalkoinen Light Ash -viimeistely. Roisketiiviin rakenteensa ansiosta se kestää pieniä roiskeita. Kallistusjalkojen avulla voit säätää näppäimistön kulmaa. Pelkistetyn muotoilun vuoksi laitteessa ei ole taustavalaistusta, integroitua rannetukea tai mahdollisuutta yhdistää useaan laitteeseen samanaikaisesti. Hiiressä on optinen tunnistin, joka toimii tavallisilla työpöytäpinnoilla. Molemmat laitteet on tarkoitettu yhden työaseman käyttöliittymäksi.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Yhteensopivuus: Windows 7, 8.1, 10 ja 11, macOS, ChromeOS, Android, Red Hat Enterprise Linux 8 sekä Ubuntu 18.04.
- Ohjelmoitavat pikanäppäimet: Sisältää neljä pikanäppäintä, joilla voi käynnistää sovelluksia tai suorittaa mukautettuja komentoja.
- Multimediaohjaimet: Erilliset näppäimet median ja äänenvoimakkuuden hallintaan.
- Virtalähde: Toimii vaihdettavilla paristoilla: näppäimistö vaatii kaksi AAA-paristoa ja hiiri yhden AA-pariston.
- Näppäimistön paino: 405,99 g.
Arvioitu toimitus: 19.05. - 22.05.
Tänään: 11:00 - 15:00
Arvioitu toimitus: 19.05. - 22.05.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 19.05. - 22.05.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 19.05. - 22.05.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 19.05. - 22.05.
Tänään: 10:00 - 14:00
Arvioitu toimitusaika: 19.05. - 22.05.
Arvioitu toimitusaika: 19.05. - 21.05.
Arvioitu toimitusaika: 20.05. - 22.05.
Arvioitu toimitusaika: 20.05. - 22.05.
Arvioitu toimitusaika: 20.05. - 21.05.
Arvioitu toimitusaika: 19.05. - 22.05.
Arvioitu toimitusaika: 19.05. - 22.05.
Arvioitu toimitusaika: 20.05. - 21.05.


