Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | ![]() |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | ![]() |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | ![]() |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android, iOS |
| Paino ja mitat | |
| Hiiren mitat (LxSxK) | 62,41 x 115,62 x 39,44 mm |
| Hiiren paino | 73 g |
| Näppäimistön mitat (LxSxK) | 117,87 x 429,67 x 20,87 mm |
| Näppäimistön paino | 570 g |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Alkali |
| Käyttöjännite | 1,5 V |
| Virtalähteen malli | Akku |
| Paristojen lukumäärä (näppäimistö) | 2 |
| Näppäimistön paristo | AAA |
| USB C-tyypin latausportti | ![]() |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Varastointilämpötila | -40 - 65 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | -10 - 50 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 20 - 90% |
| Näppäimistö | |
| Osoitinlaite | Ei |
| Numeronäppäimistö | ![]() |
| Pikanäppäimet | ![]() |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Yhteysteknologia | Langaton |
| Taajuuskaista | 2,4 GHz |
| Suositeltu käyttö | Koti /Toimisto |
| Laitteen käyttöliittymä | RF Wireless + Bluetooth |
| Näppäimistön kieli | Pohjoismainen |
| Näppäimistön malli | Täysikokoinen (100 %) |
| Ohjelmoitavat pikanäppäimet | ![]() |
| Pikanäppäimiä | 16 |
| Näppäimistön näppäinkytkin | Näppäimen saksikytkin |
| Näppäimistön näppäinprofiili | Matala profiili |
| Pakkauksen sisältö | |
| Virtalähde mukana | ![]() |
| Sisältyvien tuotteiden lukumäärä | 2 kpl |
| Langattoman vastaanottimen liitäntä | USB A-tyyppi |
| Vastaanotin sisältyy | ![]() |
| Suunnittelu | |
| LED-merkkivalot | ![]() |
| Tuotteen väri | Musta |
| Taustavalo | ![]() |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| Näppäimistön tyyli | Suora |
| Hiiri | |
| Kotelo | Molempikätinen |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Liikeen erottelutarkkuus | 6000 DPI |
| Sisältää hiiren | ![]() |
| Vierittäminen | ![]() |
| Ohjelmoitavat hiiren painikkeet | ![]() |
| Vierintäsuunnat | Pystysuora |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Paristojen lukumäärä (hiiri) | 1 |
| Hiiren paristo | AA |
| Painikkeen tyyppi | Painettavat painikkeet |
| Muokattava liikeresoluutio | ![]() |
| Hiiripariston teknologia | Alkali |
| Ominaisuudet | |
| Langaton alue | 10 m |
| EAN | 5397321025078 |
| Takuu | 3 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
Dell Pro 7 Slim -langaton näppäimistö ja hiiri on toimisto- ja kotikäyttöön suunniteltu paketti. Tässä täysikokoisessa näppäimistö-hiiri-yhdistelmässä on saksimekanismi, joka tekee kirjoitustuntumasta vakaan ja tarkan. Matala näppäinprofiili mahdollistaa luonnollisen käden asennon, ja lyhyt liikerata tukee miellyttävää kirjoittamista pitkienkin istuntojen aikana. Langaton rakenne pitää työpöydän siistinä ja vapaana johdoista.
Näppäimistössä on erillinen numeronäppäimistö tiedonsyöttöä varten. Koska laitteessa ei ole taustavalaistusta, se sopii parhaiten hyvin valaistuihin tiloihin. Molemmat laitteet on viimeistelty yhtenäisellä mustalla värillä. Näppäimistö painaa 570 grammaa, minkä ansiosta se pysyy tukevasti paikallaan kirjoitettaessa. Hiiri on varustettu vakiopainikkeilla perusnavigointia varten. Näppäimistön matala profiili ja yksinkertainen muotoilu tekevät siitä helpon pitää puhtaana.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Monipuoliset liitännät: Muodostaa yhteyden joko Bluetoothin tai 2,4 GHz:n langattoman vastaanottimen kautta.
- Kantama: Säilyttää vakaan yhteyden jopa 10 metrin etäisyydelle asti.
- Lisävarusteet: Sisältää USB-vastaanottimen radiotaajuista yhteyttä varten.
- Näppäimistöasettelu: QWERTY.
- Pikanäppäimet: Sisältää 16 pikanäppäintä järjestelmäkomentojen nopeaa käyttöä varten.
- Mukautettavuus: Pikanäppäimet ovat ohjelmoitavissa käyttäjän omien työnkulkujen mukaisiksi.
Arvioitu toimitus: 19.05. - 22.05.
Tänään: 11:00 - 15:00
Arvioitu toimitus: 19.05. - 22.05.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 19.05. - 22.05.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 19.05. - 22.05.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 19.05. - 22.05.
Tänään: 10:00 - 14:00
Arvioitu toimitusaika: 19.05. - 22.05.
Arvioitu toimitusaika: 19.05. - 21.05.
Arvioitu toimitusaika: 20.05. - 22.05.
Arvioitu toimitusaika: 20.05. - 22.05.
Arvioitu toimitusaika: 20.05. - 21.05.
Arvioitu toimitusaika: 19.05. - 22.05.
Arvioitu toimitusaika: 19.05. - 22.05.
Arvioitu toimitusaika: 20.05. - 21.05.


