HP 953 -mustekasettipakkaus, musta/syaani/magenta/keltainen, 4 kpl
Valmistaja: HP INC
ID: 6ZC69AE#LS3
14190€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Tekniset tiedot | |
| Laatikon sisältö | 4 mustepatruunaa: vakiokokoinen musta, syaani, magenta, keltainen (yksi kutakin) |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 181 g |
| Tuotteen korkeus | 171 mm |
| Tuotteen leveys | 123 mm |
| Tuotteen syvyys | 48,5 mm |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 90% |
| Varastointilämpötila | -40 - 60 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 5 - 35 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 90% |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 226 g |
| Pakkauksen syvyys | 48,5 mm |
| Pakkauksen korkeus | 171 mm |
| Pakkauksen leveys | 123 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Erityisominaisuudet | |
| 195122352202, 199764688644, 199764688651, 199764688682, 199764688699, 199764688705 | |
| Muut ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Musta, Syaani, Magenta, Keltainen |
| UNSPSC-koodi | 44103105 |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Alkuperäinen |
| Väri | ![]() |
| Tulostustekniikka | Mustesuihku |
| Yhteensopivuus | HP 953 -mustepatruunat toimivat seuraavissa laitteissa: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Sivumäärä | 900 sivua |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta, Syaani, Magenta, Keltainen |
| Alkuperämaa | Malesia |
| Mustepatruunan tyyppi | Perusvärintuotto |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | HP |
| Lukumäärä per pakkaus | 4 kpl |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Mustan musteen määrä | 20 ml |
| Mustan musteen sivun tuotto | 900 sivua |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Värimusteen määrä | 9 ml |
| Värimusteen sivun tuotto | 630 sivua |
| Värimustekasettien määrä | 3 |
| Syöttötyyppi | Yhdistelmäpakkaus |
| Mustan musteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Värimusteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Logistiikkatiedot | |
| Lavan mitat (L x S x K) | 1200 x 800 x 1039 mm |
| Tuotteita lavalla | 720 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 60 kpl |
| Tuotepakkauksen paino | 2,97 kg |
| Lavan paino | 198,3 kg |
| Lavan nettopaino | 198,3 kg |
| Määrä per tuotepakkaus | 12 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Lavan nettosyvyys | 80 cm |
| Lavan nettoleveys | 103,9 cm |
| Lavan nettokorkeus | 120 cm |
| EAN | 0199764688705 |
| Takuu | 1 vuosi |
HP 953 -monipakkaus sisältää täyden sarjan mustekasetteja toimiston mustesuihkutulostimiin. Pakkauksessa on erilliset musta, syaani, magenta ja keltainen kasetti, joten voit vaihtaa vain tyhjentyneen värin. Pigmenttipohjaiset musteet tuottavat siistiä ja kestävää jälkeä niin tekstiin kuin grafiikkaankin. 20 ml:n musta kasetti soveltuu suurten määrien tulostamiseen, ja 9 ml:n värikasetit takaavat tasalaatuisen lopputuloksen. Alkuperäiset HP-kasetit varmistavat tulostimen luotettavan toiminnan ja tulostuslaadun. Yhteispakkaus helpottaa varastonhallintaa, ja jokainen kasetti on suunniteltu vastaamaan tulostinmallien teknisiä vaatimuksia.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Mustan mustekasetin riittoisuus on 900 sivua.
- Syaanin, magentan ja keltaisen kasetin riittoisuus on 630 sivua.
- Yhteensopiva HP OfficeJet Pro 7720-, 7730- ja 7740-suurmuototulostinsarjojen kanssa.
- Yhteensopiva HP OfficeJet Pro 8210-, 8720- ja 8730-pöytätulostinmallien kanssa.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 27.05. - 29.05.
Arvioitu toimitus: 27.05. - 29.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 27.05. - 29.05.
Arvioitu toimitus: 27.05. - 29.05.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 27.05. - 29.05.
Arvioitu toimitus: 27.05. - 29.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 27.05. - 29.05.
Arvioitu toimitus: 27.05. - 29.05.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 27.05. - 29.05.
Arvioitu toimitus: 27.05. - 29.05.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 29.05.
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 29.05.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 28.05.
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 28.05.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 28.05. - 29.05.
Arvioitu toimitusaika: 28.05. - 29.05.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 28.05. - 29.05.
Arvioitu toimitusaika: 28.05. - 29.05.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 28.05.
Arvioitu toimitusaika: 28.05.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 29.05.
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 29.05.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 29.05.
Arvioitu toimitusaika: 27.05. - 29.05.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 28.05.
Arvioitu toimitusaika: 28.05.
- Safety Data Sheet (English)
- leaflet (Русский)
- leaflet (Suomi)
- leaflet (Svenska)
- leaflet (English)
- Safety Data Sheet (Svenska)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

