| Tekniset tiedot | |
| Lämmönlähde | Sähkö |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen korkeus | 145 mm |
| Tuotteen leveys | 260 mm |
| Tuotteen syvyys | 260 mm |
| Johdon pituus | 0,7 m |
| Virranhallinta | |
| Teho | 2200 W |
| AC-syöttötaajuus | 50-60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220-240 V |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lasta sisältyy | ![]() |
| Vohvelilevy sisältyy | ![]() |
| Suunnittelu | |
| Ruoanlaittopinnan muoto | Suorakulmainen |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Johdon säilytys | ![]() |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| Säädettävä termostaatti | ![]() |
| Tarttumaton pinnoite | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Merkkivalo | ![]() |
| Cool touch-kahva(t) | ![]() |
| Valmis-merkkivalo | ![]() |
| Lämpötilan merkkivalo | ![]() |
| Levyt tarttumattomalla pinnoitteella | ![]() |
| Termostaatti | ![]() |
| Kumijalat | ![]() |
| Nopea lämmitys | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Säädettävä reunanruskistuksen hallinta | ![]() |
| Kahva lukolla | ![]() |
| Tummuustasot | 6 |
| Vohvelin valmistus | ![]() |
| Ajastin | ![]() |
| EAN | 5905575907639 |
ADLER AD 3087 on belgialaisille vohveleille tarkoitettu vohvelirauta, jolla valmistat kaksi suorakaiteen muotoista vohvelia kerrallaan. Tehokas lämmityselementti varmistaa nopean esilämmityksen ja tasaisen lämpötilan paistamisen aikana. Kaksi kiinteää paistolevyä on muotoiltu syväkoloisten belgialaisten vohveleiden valmistukseen. Käyttöliittymästä voit valita kuudesta eri paistoasteesta ja asettaa ajastimen.
Mustassa ulkokuoressa on viileänä pysyvät kädensijat. Lukitusmekanismi pitää levyt kiinni paistamisen aikana, mikä edesauttaa vohveleiden tasaista kypsymistä. Kumijalat pitävät laitteen vakaasti paikallaan, ja 0,7 metrin virtajohdolle on integroitu säilytystila. Pakkaus sisältää lastan, joka on suunniteltu suojaamaan tarttumatonta pinnoitetta naarmuilta.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 2 200 W teho takaa nopean kuumenemisen
- Kaksi suorakaiteen muotoista paistoaluetta (kumpikin 90 x 170 mm)
- LCD-näyttö asetusten ja ajan seurantaan
- Tarttumattomat levyt helpottavat irrottamista ja puhdistusta
- LED-merkkivalot virralle ja käyttövalmiudelle
- Säädettävät paistoasetukset
- Luistamattomat jalat takaavat vakauden
- Integroitu johdon säilytystila
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.

