Adler AD 3224b 2 viipaleen leivänpaahdin sämpylätelineellä, 7 paahtoastetta, 850 Wattia, musta
Valmistaja: ADLER
ID: AD 3224b
2290€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen korkeus | 190 mm |
| Tuotteen leveys | 255 mm |
| Tuotteen syvyys | 170 mm |
| Johdon pituus | 0,7 m |
| Virranhallinta | |
| Teho | 850 W |
| AC-syöttötaajuus | 50-60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220-240 V |
| Ominaisuudet | |
| Laajennuspaikkoja | 2 |
| Tuotteen väri | Musta |
| Johdon säilytys | ![]() |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Automaattinen ponnahdusmekanismi | ![]() |
| Uudelleenlämmitystoiminto | ![]() |
| Sulatustoiminto | ![]() |
| Pysäytä-/peruuta-painike | ![]() |
| Sämpylän lämmitys -toiminto sisältyy | ![]() |
| Irrotettava murualusta | ![]() |
| Automaattinen virrankatkaisu | ![]() |
| Lämpöteline | ![]() |
| Säädettävä reunanruskistuksen hallinta | ![]() |
| Tummuustasot | 7 |
| Viipaleiden lukumäärä | 2 viipale(i)ta |
| EAN | 5905575910455 |
Adler AD 3224b on musta kahden viipaleen leivänpaahdin. Laitteen 850 watin lämmityselementti paahtaa leivät kahdessa aukossa. Voit valita seitsemästä paahtoasteesta laitteen integroidulla valitsimella. Leivänpaahdin toimii tavallisella 220–240 V, 50–60 Hz verkkovirralla.
Aukkojen yläpuolella on esiin taitettava teline sämpylöiden tai leivonnaisten lämmittämiseen. Erillisillä painikkeilla voit sulattaa pakastettuja tuotteita tai lämmittää leipiä uudelleen, ja peruutustoiminnon avulla voit keskeyttää paahtamisen milloin tahansa. Paahtamisen päättyessä laite nostaa leivät automaattisesti ylös.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Irrotettava murutarjotin helpottaa puhdistamista.
- 0,7 metrin virtajohto, jossa on integroitu säilytystila.
- Liukumattomat jalat varmistavat, että laite pysyy vakaana käytön aikana.
- Automaattinen virrankatkaisu paahtamisen päättyessä.
- Mitat: 255 mm (leveys) x 190 mm (korkeus) x 170 mm (syvyys).
- Helposti puhdistettava rakenne.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 09.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

