Razer Kraken Kitty V3 Pro -langaton pelikuulokemikrofoni, musta
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Liitettävyys | |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Bluetooth | ![]() |
| Bluetooth-profiilit | AAC, SBC |
| USB-liitettävyys | ![]() |
| 3,5 mm liitin | ![]() |
| RF-liitettävyys | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 390 g |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonin taajuus | 100-10000 Hz |
| Mikrofonin mykistys | ![]() |
| Irrotettava mikrofoni | ![]() |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokkeiden herkkyys | 98 dB |
| Impedanssi | 32 Ω |
| Ajuriyksikkö | 4 cm |
| Melua vaimentava | ![]() |
| Akku | |
| Akun käyttöikä (maks.) | 70 h |
| Musiikin toistoaika | 70 h |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Suositeltu käyttö | Pelaaminen |
| EAN | 8887910061053 |
Razer Kraken Kitty V3 Pro -pelikuulokkeet (mustat) ovat suljetut, korvat peittävät kuulokkeet, jotka on suunniteltu pelaamiseen. Niissä on 40 mm:n titaanielementit pelien äänten toistamiseen. Korvakuvut tarjoavat passiivisen äänieristyksen; mallissa ei ole aktiivista melunvaimennusta. Ääniviestintää varten kuulokkeissa on sisäänvedettävä ja irrotettava HyperClear Super Wideband -puomimikrofoni, jonka voi irrottaa yksinpelien tai median toiston ajaksi.
Liitäntävaihtoehtoina ovat matalan viiveen 2,4 GHz:n langaton yhteys ja Bluetooth 5.3. Langallinen yhteys on mahdollinen mukana tulevalla USB-A-kaapelilla, mutta laitteessa ei ole 3,5 mm:n analogista liitäntää. Sisäinen akku tarjoaa jopa 70 tuntia toistoaikaa yhdellä latauksella. Korvakuvuissa on integroitu Razer Chroma RGB -valaistus, ja laite sopii sekä pöytä- että kannettaville tietokoneille.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Käyttötapa: Sanka, mustat
- Akustinen suorituskyky: Taajuusvaste 20–20 000 Hz, impedanssi 32 Ω
- Lähtötaso: Herkkyys 98 dB
- Mikrofoni: Taajuusalue 100–10 000 Hz, integroitu mykistys
- Tuetut koodekit: AAC ja SBC (Bluetooth-toisto)
- Rakenne: Muistivaahtopehmusteet ja proteiininahkapinta
- Paino: 390 g
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


