Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Ääni | |
| Taajuuskorjain | ![]() |
| Äänilähdön kanavat | 2.0 kanavaa |
| Liitettävyys | |
| Wi-Fi-standardit | 802.11a |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Yhteysteknologia | Langallinen & langaton |
| USB-liitin | USB Type-C |
| Bluetooth | ![]() |
| USB 2.0 -porttien määrä | 1 |
| Mikrofonitulo | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| AUX in | ![]() |
| Johdon pituus | 2 m |
| AirPlay | ![]() |
| Lähialueen kommunikointi (NFC) | ![]() |
| USB-liitettävyys | ![]() |
| 3,5 mm liitin | ![]() |
| Wi-Fi-taajuus | Kaksitaajuus (2,4 GHz/5 GHz) |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,95 kg |
| Tuotteen korkeus | 182,5 mm |
| Tuotteen leveys | 120 mm |
| Tuotteen syvyys | 130,5 mm |
| Johdon pituus | 2 m |
| Soundbar-kaiuttimen paino | 1,95 kg |
| Virranhallinta | |
| Virtalähteen malli | AC |
| AC-syöttötaajuus | 50-60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 100-240 V |
| Kaiuttimet | |
| Äänilähdön kanavat | 2.0 kanavaa |
| Kaiuttimen sijainti | Pöytä/kirjahylly |
| Elementtien määrä | 3 |
| Kaiuttimen tyyppi | Koko alue |
| Pakkauksen sisältö | |
| Pika-aloitusopas | ![]() |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Subwoofer | |
| Alibassokaiutin sisältyy | ![]() |
| Vahvistin | |
| Vahvistin | Kiinteä |
| Vahvistinluokka | D |
| Muut ominaisuudet | |
| Kotelon väri | Valkoinen |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| International Protection (IP)-koodi | IP56 |
| Soundbar-kaiutin | |
| Bassokaiutinelementtien lukumäärä | 1 |
| Diskanttikautinelementtien lukumäärä | 2 |
| Kaiuttimien lukumäärä | 1 |
| Suorituskyky | |
| International Protection (IP)-koodi | IP56 |
| Suositeltu käyttö | Koti |
| Vedenkestävä | ![]() |
| Markkinasegmentti | Kuluttaja |
| Ominaisuudet | |
| Seinäkiinnitteinen | ![]() |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Äänenvoimakkuuden säätö | Kosketus |
| Älypuhelimen etätuki | ![]() |
| Värin nimi | Valkoinen |
| Apple AirPlay 2 -tuki | ![]() |
| EAN | 8717755779724 |
| Takuu | 2 vuotta |
Sonos Era 100 SL on langaton, kotikäyttöön suunniteltu kaiutin. Kokoäänialueen kaiutin toistaa taajuudet kattavasti ilman erillistä subwooferia. Voit ryhmitellä useita kaiuttimia synkronoitua monihuonetoistoa varten tai muodostaa kahdesta samanlaisesta laitteesta stereoparin, jolloin ääni toistuu erillisinä vasemman ja oikean kanavan ääninä. AirPlay 2 -tuki mahdollistaa suoratoiston suoraan iOS- tai macOS-laitteista, ja laitteen kosketusohjaimilla säädät äänenvoimakkuutta ja hallitset toistoa helposti.
Kompakti muotoilu sopii hyllyille tai pöydille, joten kaiutin mahtuu useimpiin asuintiloihin. Ääni toistetaan Wi-Fi-verkon kautta, ja Bluetooth mahdollistaa suoran yhteyden älypuhelimista tai tableteista. Voit liittää ulkoisia laitteita myös takaosan liitännän kautta. NFC-tuki helpottaa alkuasennusta. Laite vaatii verkkovirran eikä sisällä akkua.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 2.0-kanavainen ääni stereoerottelulla
- Wi-Fi 6- ja Bluetooth 5.3 -tuki verkkosuoratoistoa ja mobiililaitteisiin yhdistämistä varten
- IP56-suojausluokitus, joka suojaa sisäisiä komponentteja pölyltä ja vedeltä
- 3,5 mm:n aux- ja USB-C-tuloliitännät langallisille äänilähteille
- 2 metrin verkkovirtajohto
- Mitat: 182,5 mm × 120 mm × 130,5 mm (K × L × S)
- Paino: 1 950 g
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: 01.06. - 03.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06. - 03.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.


