logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi
image
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Suora kiinnityskaapeli - SFP+ to SFP+ - 3 m - kaksoisakselinen - SFF-8436/IEEE 802.3ae malleihin Catalyst 2960, 2960-24, 2960-4
Webbshop: I lager
image
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Suora kiinnityskaapeli - SFP+ to SFP+ - 1 m - kaksoisakselinen malleihin Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2
Webbshop: I lager
image
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Suora kiinnityskaapeli - SFP+ to SFP+ - 5 m - kaksoisakselinen - SFF-8436/IEEE 802.3ae malleihin Catalyst 2960, 2960-24, 2960-4
Webbshop: I lager
image
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
Webbshop: I lager
image
DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM
Webbshop: I lager
image
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m
Webbshop: I lager
image
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310TX/1550RX, 20km
Webbshop: I lager
image
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km, enligt Cisco GLC-BX-D
Webbshop: I lager
image
DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM
Webbshop: I lager
image
Cisco - Kytkentäkaapeli - SFP (uros) to SFP (uros) - 50 cm malleihin Catalyst 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X
Webbshop: 19.10.2018
image
SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 1M
Webbshop: Obekräftad
image
SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 3M
Webbshop: Obekräftad