logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi
Leverans tid
På lager i butiker
Varumärken
Skick
Ubiquiti UniFi SFP DAC Patch Cable
Webblager: 38 st Beräknad leverans: 24.08 - 26.08
SKU: UC-DAC-SFP28
Mikrotik S-3553LC20D single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D
Webblager: 1 st Beräknad leverans: 24.08 - 26.08
SKU: S-3553LC20D
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km, enligt Cisco GLC-BX-D
Webblager: 19 st Beräknad leverans: 26.08 - 29.08
SKU: SFP-C0016
DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM
Webblager: 10 st Beräknad leverans: 26.08 - 29.08
SKU: SFP-C0006
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310TX/1550RX, 20km
Webblager: 9 st Beräknad leverans: 26.08 - 29.08
SKU: SFP-C0017
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode
Webblager: 2 st Beräknad leverans: 26.08 - 29.08
SKU: SFP-C0003
100fx, 1310nm, 20km, LC,
Obekräftad Beräknad leverans: Okänd
SKU: FSFP-EFSM2LC20
100base MM 1310nm 2km SFP
Obekräftad Beräknad leverans: Okänd
SKU: MO-L-S31013CXL2
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m
Obekräftad Beräknad leverans: Okänd
SKU: SFP-HP003
DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM
02.09.2022 Beräknad leverans: 04.09 - 07.09
SKU: SFP-C0007
100BASE-LX SFP -SM LC-10 KM
Obekräftad Beräknad leverans: Okänd
SKU: SFP100BLXST
1.25 Gbps SFP Modul Up to 20km
30.08.2022 Beräknad leverans: 01.09 - 11.09
SKU: DN-81001

Startsida

Meny

Köpkorg

Sökning