loading indicator
logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
image

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Suora kiinnityskaapeli - SFP+ to SFP+ - 5 m - kaksoisakselinen - SFF-8436/IEEE 802.3ae malleihin Catalyst 2960, 2960-24, 2960-4


Tuotekoodi: SFP-H10GB-CU5M=
40+
135,90 €
image

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode


Tuotekoodi: SFP-C0003
40+
29,90 €
image

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM


Tuotekoodi: SFP-C0006
40+
31,90 €
image

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Suora kiinnityskaapeli - SFP+ to SFP+ - 3 m - kaksoisakselinen - SFF-8436/IEEE 802.3ae malleihin Catalyst 2960, 2960-24, 2960-4


Tuotekoodi: SFP-H10GB-CU3M=
36
90,90 €
image

DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km, kuin Cisco GLC-BX-U


Tuotekoodi: SFP-C0017
31
42,90 €
image

DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km kuin Cisco GLC-BX-D


Tuotekoodi: SFP-C0016
26
69,90 €
image

DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, LC, 1310tx/1550rx, 10km, Single-Mode


Tuotekoodi: SFP-C0019
25
37,90 €
image

DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m


Tuotekoodi: SFP-HP003
20
59,90 €
image

DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM


Tuotekoodi: SFP-C0007
18
34,90 €
image

DELTACO SFP+ HP X132 10G, LC,LRM Transceiver, 1310nm, 220m, Multi-Mode


Tuotekoodi: SFP-HP020
10
277,90 €
image

Cisco - Kytkentäkaapeli - SFP (uros) to SFP (uros) - 50 cm malleihin Catalyst 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X


Tuotekoodi: CAB-SFP-50CM=
10
225,90 €
image

DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70km, Single-Mode, Transceiver


Tuotekoodi: SFP-E0004
3
110,90 €
image

DELTACO XENPAK 10GBASE-LR, SC, 1310 nm, 10km, Single-Mode


Tuotekoodi: XEN-C0002
2
435,90 €
image

DELTACO X2 10GBASE-LRM, SC, 1310nm, 220M, Multi-Mode, transceiver


Tuotekoodi: X2-C00003
2
479,90 €
image

DELTACO X2 10GBASE-ER, SC, 1550nm, 40km, Single-Mode, transceiver


Tuotekoodi: X2-C00004
1
1305,90 €
image

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Suora kiinnityskaapeli - SFP+ to SFP+ - 1 m - kaksoisakselinen malleihin Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2


Tuotekoodi: SFP-H10GB-CU1M=
0
90,90 €
image

SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 1M


Tuotekoodi: SRX-SFP-10GE-DAC-1M
0
202,90 €
image

SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (Twinax Copper Cable), 3M


Tuotekoodi: SRX-SFP-10GE-DAC-3M
0
281,90 €