logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
image

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 3m

Ilmainen toimitus
Tuotekoodi: LCLC-3S
21,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 5m

Ilmainen toimitus
Tuotekoodi: LCLC-55
23,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 2m

Ilmainen toimitus
Tuotekoodi: LCLC-52
20,90 €
OSTA
image

DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m

Ilmainen toimitus
Tuotekoodi: LCLC-50
18,90 €
OSTA
image

DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, duplex, singlemode, 15m

Ilmainen toimitus
Tuotekoodi: LCLC-15S
29,90 €
OSTA
image

HP 2M SW LC-LC FC Cable ALL

Tuotekoodi: 221692-B21
44,90 €
OSTA
image

DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode OS2, 0,5m

Tuotekoodi: LCLC-0S-5
19,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 3m

Tuotekoodi: LCLC-3M
21,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 1m

Tuotekoodi: LCLC-1S
19,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 2m

Tuotekoodi: LCLC-2S
20,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 5m

Tuotekoodi: LCLC-5S
22,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 1m

Tuotekoodi: LCLC-1M
19,90 €
OSTA
image

DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode OS2, 1,5m

Tuotekoodi: LCLC-1S-5
20,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 2m

Tuotekoodi: LCLC-2M
17,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - LC duplex, multimode 5m

Tuotekoodi: LCLC-5M
23,90 €
OSTA
image

DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 6m

Tuotekoodi: LCLC-66
29,90 €
OSTA
image

DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 7m

Tuotekoodi: LCLC-7S
24,90 €
OSTA
image

HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable

Tuotekoodi: AJ837A
60,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 15m

Tuotekoodi: LCLC-515
34,90 €
OSTA
image

DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 12m

Tuotekoodi: LCLC-612
41,90 €
OSTA
image

DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode OS2, 30m

Tuotekoodi: LCLC-30S
40,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1m

Tuotekoodi: LCLC-51
19,90 €
OSTA
image

DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode OS2, 25m

Tuotekoodi: LCLC-25S
37,90 €
OSTA
image

DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, duplex, multimode, 62,5/125, 20m

Tuotekoodi: LCLC-20M
39,90 €
OSTA