loading indicator
logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi


image

DELTACO fiberkablage SC - SC 50/125 duplex multimode, 1m


Tuotekoodi: FB-21
17
3,90 €
image
image

DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m


Tuotekoodi: SCSC-60
11
15,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 2m


Tuotekoodi: FB-52
30
12,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 15m


Tuotekoodi: FB-515
40+
29,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 2m


Tuotekoodi: FB-52S
40+
17,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 1m


Tuotekoodi: FB-51S
40+
16,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m


Tuotekoodi: FB-50S
40+
16,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 1m


Tuotekoodi: FB-51
40+
15,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m


Tuotekoodi: FB-51S-5
40+
17,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 3m


Tuotekoodi: FB-53S
33
18,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage MTRJ - SC, duplex, multimode 1m


Tuotekoodi: FB-71
28
17,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 10m


Tuotekoodi: FB-510S
27
23,90 €
image
image

DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 5m


Tuotekoodi: SCSC-65
21
22,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 5m


Tuotekoodi: FB-55
21
20,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 3m


Tuotekoodi: FB-53
18
18,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC 50/125 duplex multimode 2m


Tuotekoodi: FB-22
11
17,90 €
image
image

DELTACO OM3 fiberkabel SC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3m


Tuotekoodi: SCSC-63
10
18,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage MTRJ - SC, duplex, multimode 2m


Tuotekoodi: FB-72
10
24,90 €
image
image

2M SC/SC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI


Tuotekoodi: 305502
9
11,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 15m


Tuotekoodi: FB-515S
8
27,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC 50/125 duplex multimode 5m


Tuotekoodi: FB-25
8
20,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 7m


Tuotekoodi: FB-57
8
20,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 20m


Tuotekoodi: FB-520
7
35,90 €
image
image

DELTACO fiberkablage SC - SC 50/125 duplex multimode 3m


Tuotekoodi: FB-23
7
18,90 €
image