logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
Toimitusaika
Myymäläsaatavuus
Tuotemerkki
Kunto
SC/UPC-SC/UPC SM 15M 9/125
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 08.12 - 12.12
SKU: FIB224015
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 1m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-51S
15,90 €
20,90 €
Säästä 24%
Lisää ostoskoriin
DELTACO kuitukaapeli SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-50S
15,90 €
19,90 €
Säästä 20%
Lisää ostoskoriin
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: SCSC-60
15,90 €
20,90 €
Säästä 24%
Lisää ostoskoriin
DELTACO kuitukaapeli SC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-51S-5
16,90 €
20,90 €
Säästä 19%
Lisää ostoskoriin
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 2m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-52S
16,90 €
21,90 €
Säästä 23%
Lisää ostoskoriin
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: SCSC-63
20,90 €
26,90 €
Säästä 22%
Lisää ostoskoriin
Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode, 1m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-51
15,90 €
19,90 €
Säästä 20%
Lisää ostoskoriin
SC/PC-SC/PC 1M 9/125 SM DPX
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 13.12
SKU: FIB221001
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: SCSC-65
24,90 €
31,90 €
Säästä 22%
Lisää ostoskoriin
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 7m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-57S
22,90 €
26,90 €
Säästä 15%
Lisää ostoskoriin
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 5m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-55S
18,90 €
24,90 €
Säästä 24%
Lisää ostoskoriin
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 3,0m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-53
19,90 €
22,90 €
Säästä 13%
Lisää ostoskoriin
Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 1m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-21
15,90 €
20,90 €
Säästä 24%
Lisää ostoskoriin
SC/UPC-SC/UPC SM 2M
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 13.12
SKU: FIB224002
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 2m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-52
Valokuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 20m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-520
40,90 €
53,90 €
Säästä 24%
Lisää ostoskoriin
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 5m
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-55
19,90 €
25,90 €
Säästä 23%
Lisää ostoskoriin
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 25m
Verkkokauppa: 36 kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-525
46,90 €
61,90 €
Säästä 24%
Lisää ostoskoriin
Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode 10m
Verkkokauppa: 34 kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-510
29,90 €
34,90 €
Säästä 14%
Lisää ostoskoriin
SC/PC-SC/PC 2M 9/125 SM DPX
Verkkokauppa: 33 kpl Arvioitu toimitus: 13.12
SKU: FIB221002
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 10m
Verkkokauppa: 33 kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-510S
22,90 €
29,90 €
Säästä 23%
Lisää ostoskoriin
SC/UPC-SC/UPC SM 3M 9/125
Verkkokauppa: 30 kpl Arvioitu toimitus: 13.12
SKU: FIB224003
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 3m
Verkkokauppa: 30 kpl Arvioitu toimitus: 10.12 - 12.12
SKU: FB-53S
17,90 €
22,90 €
Säästä 22%
Lisää ostoskoriin

Etusivu

Valikko

Ostoskori

Haku