loading indicator
logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
image

DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m


Tuotekoodi: SCSC-60
12
15,90 €
image

Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 1m


Tuotekoodi: FB-21
1
3,90 €
image

Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 2m


Tuotekoodi: FB-52
40+
12,90 €
image

Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 15m


Tuotekoodi: FB-515
40+
29,90 €
image

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 1m


Tuotekoodi: FB-51S
40+
16,90 €
image

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 5m


Tuotekoodi: FB-55S
40+
19,90 €
image

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 2m


Tuotekoodi: FB-52S
40+
17,90 €
image

DELTACO kuitukaapeli SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m


Tuotekoodi: FB-50S
40+
16,90 €
image

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 3m


Tuotekoodi: FB-53S
40+
18,90 €
image

DELTACO kuitukaapeli SC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m


Tuotekoodi: FB-51S-5
31
17,90 €
image

Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode 10m


Tuotekoodi: FB-510
23
25,90 €
image

Kuitukaapeli MTRJ-SC, duplex, multimode, 1m


Tuotekoodi: FB-71
23
23,90 €
image

DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m


Tuotekoodi: SCSC-65
21
22,90 €
image

Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 10m


Tuotekoodi: FB-510S
21
23,90 €
image

DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 15m


Tuotekoodi: FB-515S
17
27,90 €
image

Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 5m


Tuotekoodi: FB-55
17
20,90 €
image

DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m


Tuotekoodi: SCSC-63
11
18,90 €
image

Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 2m


Tuotekoodi: FB-22
9
17,90 €
image

Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 3,0m


Tuotekoodi: FB-53
9
18,90 €
image

Kuitukaapeli MTRJ-SC, duplex, multimode, 2m


Tuotekoodi: FB-72
9
24,90 €
image

Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 5m


Tuotekoodi: FB-25
6
20,90 €
image

2M SC/SC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI


Tuotekoodi: 305502
5
11,90 €
image

Valokuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 20m


Tuotekoodi: FB-520
5
35,90 €
image

Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 3m


Tuotekoodi: FB-23
5
18,90 €