logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m

Tuotekoodi: LCSC-510
26,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 5m

Tuotekoodi: LCSC-55
21,90 €
OSTA
image

DELTACO fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 20m

Varastontyhjennys
Tuotekoodi: LCSC-520
4,90 €
OSTA
image

DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode OS2, 5m

Tuotekoodi: LCSC-5S
20,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 2m

Tuotekoodi: LCSC-2S
18,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 1m

Tuotekoodi: LCSC-1S
17,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 10m

Tuotekoodi: LCSC-10S
24,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 3m

Tuotekoodi: LCSC-3S
19,90 €
OSTA
image

DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m

Tuotekoodi: LCSC-1S-5
18,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m

Tuotekoodi: LCSC-2M
18,90 €
OSTA
image

DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m

Tuotekoodi: LCSC-0S-5
17,90 €
OSTA
image

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 15m

Tuotekoodi: LCSC-15S
27,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode, 62,5/125, 1m

Tuotekoodi: LCSC-1M
16,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli MTRJ-SC, duplex, multimode, 3m

Tuotekoodi: FB-73
17,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 5m

Tuotekoodi: LCSC-5M
20,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 2m

Tuotekoodi: LCSC-52
17,90 €
OSTA
image

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m

Tuotekoodi: LCSC-62
19,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 10m

Tuotekoodi: LCSC-10M
26,90 €
OSTA
image

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m

Tuotekoodi: LCSC-61
17,90 €
OSTA
image

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 8m

Tuotekoodi: LCSC-8M
24,90 €
OSTA
image

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m

Tuotekoodi: LCSC-63
21,90 €
OSTA
image

DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 6m

Tuotekoodi: LCSC-6M
21,90 €
OSTA
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m

Tuotekoodi: LCSC-515
35,90 €
OSTA
image

DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 7m

Tuotekoodi: LCSC-7S
22,90 €
OSTA