logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Telephone: 06 - 319 77 00
E-mail: info@multitronic.fi
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m

Product code: LCSC-510
26,90 €
BUY
image

DELTACO fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 20m

Clearance
Product code: LCSC-520
4,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 5m

Product code: LCSC-55
21,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 2m

Product code: LCSC-2S
18,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 5m

Product code: LCSC-5M
20,90 €
BUY
image

DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 1,5m

Product code: LCSC-1S-5
18,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode, 62,5/125, 1m

Product code: LCSC-1M
17,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 1m

Product code: LCSC-1S
17,90 €
BUY
image

DELTACO Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m

Product code: LCSC-0S-5
17,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 3m

Product code: LCSC-3S
19,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 3m

Product code: LCSC-3M
19,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1m

Product code: LCSC-51
16,90 €
BUY
image

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 15m

Product code: LCSC-15S
27,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli MTRJ-SC, duplex, multimode, 3m

Product code: FB-73
17,90 €
BUY
image

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m

Product code: LCSC-63
21,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 2m

Product code: LCSC-52
17,90 €
BUY
image

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m

Product code: LCSC-60
16,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 10m

Product code: LCSC-10M
26,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3m

Product code: LCSC-53
18,90 €
BUY
image

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 8m

Product code: LCSC-8M
24,90 €
BUY
image

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m

Product code: LCSC-61
17,90 €
BUY
image

DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m

Product code: LCSC-65
25,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m

Product code: LCSC-515
35,90 €
BUY
image

Kuitukaapeli MTRJ-SC, duplex, multimode, 5m

Product code: FB-75
20,90 €
BUY