logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

Skolor och offentlig sektor

Via vår webbshop och våra lokala butiker erbjuder vi möjligheter för skolor till ett bra fungerande samarbete oberoende om man vill komplettera med någon enstaka produkt eller om man vill ha priser för en stor offert.Du kan frimodigt vända dig till vår skolförsäljningsansvariga eller till våra lokala butiker.

Via vårt avtal med Apple (Apple Solution Expert Education) kan vi erbjuda Apples produkter till specialpris till skolor och offentlig sektor. Utöver det kan vår personal hitta den tekniksa löning och de system som fungerar i er situation. Tveka inte att ta kontakt!

Robert Granholm

Apple och Multimedia
robert.granholm@itronic.fi
+358 (0)50 512 29 33

Christian Thesslund

Multitronic Vasa/PC
christian.thesslund@multitronic.fi
+358 (0)6 319 77 17

Dennis Holmberg

Multitronic Jakobstad
dennis.holmberg@multitronic.fi
+358 (0)6 786 84 06

Hannu Koskinen

Multitronic/iTronic Jyväskylä
dennis.holmberg@multitronic.fi
+358 (0)6 786 84 06

Janne Peltonen

Multitronic/iTronic Villmanstrand
janne.peltonen@itronic.fi
+358 (0)20 792 92 19

Tim Häggblom

Multitronic Åland
tim.haggblom@multitronic.fi
+358 (0)45 738 00 00

Massi Björkgren

iTronic Vasa
massi@itronic.fi
+358 (0)40 134 11 40

Janne Haapasalmi

iTronic Seinäjoki
janne.haapasalmi@itronic.fi
+358 (0)50 534 46 12