logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

Företagsförsäljning

På Multitronic anser vi att alla företag är viktiga, från privata entreprenörer till medelstora och stora företag. Därför vill vi erbjuda dig en personlig service. Om du vill köpa produkter eller tjänster för ditt företag kan våra ansvarspersoner hjälpa dig med det. På varje ort där våra butiker finns kan du kontakta en försäljningschef.

Christian Thesslund

Multitronic/Företagsförsäljning
christian.thesslund@multitronic.fi
+358 (0)6 319 77 17

Dennis Holmberg

Multitronic Jakobstad
dennis.holmberg@multitronic.fi
+358 (0)6 786 84 06

Hannu Koskinen

Multitronic/iTronic Jyväskylä
hannu.koskinen@multitronic.fi
+358 (0)10 320 90 72

Janne Peltonen

Multitronic-iTronic Villmanstrand
janne.peltonen@itronic.fi
+358 (0)20 792 92 19

Tim Häggblom

Multitronic Åland
tim.haggblom@multitronic.fi
+358 (0)45 738 00 00

Massi Björkgren

iTronic Vasa
massi@itronic.fi
+358 (0)40 134 11 40

Janne Haapasalmi

iTronic Seinäjoki
janne.haapasalmi@itronic.fi
+358 (0)50 534 46 12