logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Yritysmyynti

Multitronicin mielestä kaikki yritykset ovat tärkeitä, yksityisyrittäjistä keskisuuriin ja suurikokoisiin yrityksiin. Siksi haluamme tarjota sinulle henkilökohtaisen palvelun. Jos haluat ostaa tuotteita tai palveluita yrityksellesi, vastuuhenkilömme voivat auttaa sinua. Joka paikkakunnassa jossa meillä on myymälä voit ottaa yhteyttä myyntipäällikköön.

Christian Thesslund

Multitronic Vaasa/Verkkokauppa
christian.thesslund@multitronic.fi
+358 (0)6 319 77 17

Dennis Holmberg

Multitronic Pietarsaari
dennis.holmberg@multitronic.fi
+358 (0)6 786 84 06

Hannu Koskinen

Multitronic/iTronic Jyväskylä
hannu.koskinen@multitronic.fi
+358 (0)10 320 90 72

Janne Peltonen

Multitronic/iTronic Lappeenranta
janne.peltonen@itronic.fi
+358 (0)20 792 92 19

Tim Häggblom

Multitronic Ahvenanmaa
tim.haggblom@multitronic.fi
+358 (0)45 738 00 00

Massi Björkgren

iTronic Vaasa
massi@itronic.fi
+358 (0)40 134 11 40

Janne Haapasalmi

iTronic Seinäjoki
janne.haapasalmi@itronic.fi
+358 (0)50 534 46 12