logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM

SFP-C0006
30,90 €
Visa price: inkl. Moms exkl. Moms
Multitronic centrallager0
Multitronic - JNT Vasa0
Multitronic - JNT Jakobstad0
iTronic Vasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Villmanstrand0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Mariehamn0
Multicare Jakobstad0
Leverantör40+
Uppskattad leveranstid1-4 dagar
Avhämtning från butiken0,00 €
Postens paketautomat3,90 €
Postpaket5,60 €
Till dörren-paket11,10 €
Hempaket11,70 €
Matkahuolto Närpaket6,20 €
Matkahuolto Busspaket4,10 €
Produktspecifikation
EAN7340004691792
Beskrivning

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Motsvarar Cisco SFP-GE-S)


• Motsvarar Cisco SFP-GE-S



Prisutveckling
Multitronic centrallager0
Multitronic - JNT Vasa0
Multitronic - JNT Jakobstad0
iTronic Vasa0
iTronic Seinäjoki0
Multitronic / iTronic Villmanstrand0
Multitronic / iTronic Jyväskylä0
Multitronic Mariehamn0
Multicare Jakobstad0
Leverantör40+
Uppskattad leveranstid1-4 dagar