logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

SC/PC-SC/PC 30M 9/125 SM DPX

SC/PC-SC/PC 30M 9/125 SM DPX

Tillverkare: MICROCONNECT
ID: FIB221030
35,90 € Visa Moms 0% Visa Moms 24%
Inte tillgänglig för tillfället Beräknad leverans: Okänd
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Egenskaper
Full duplexcheckmark
Kabellängd30 m
Produktens färgGul
Anslutning 1SC/PC
Anslutning 2SC/PC
Fiber läge strukturEnkelläge
Kärndiameter9 um
Manteldiameter125 um
Jacka materialLow smoke zero halogen (LSZH)
Typ, kontakt 1Hankoppling
Typ, kontakt 2Hankoppling
Typ av fiberoptikOS1
KontakttypHane/Hane
EAN5712505078341
Garanti5 år
Source: Icecat.biz

Tyvärr saknas produktinformation för denna produkt.

Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Seinäjoki: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Lappeenranta: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
iTronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Okänd
Gratis
Postens paketautomat
Beräknad leveranstid: Okänd
3,90 €
Matkahuolto Busspaket
Beräknad leveranstid: Okänd
4,10 €
Postpaket
Beräknad leveranstid: Okänd
5,60 €
Matkahuolto Närpaket
Beräknad leveranstid: Okänd
6,20 €
Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Okänd
11,10 €
Hempaket
Beräknad leveranstid: Okänd
11,70 €

Startsida

Meny

Köpkorg

Sökning