1490€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 47 g |
| Låddjup | 26 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Förpackningens bredd | 102 mm |
| Förpackningstyp | Blåsa |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE |
| Egenskaper | |
| Modell | Original |
| Färg | ![]() |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Expression Photo XP-960 - Expression Photo XP-950 - Expression Photo XP-860 - Expression Photo XP-760 - Expression Photo XP-55 - Epson Expression Photo XP-850 - Epson Expression Photo XP-750 |
| Skrivarfäger | Ljus Cyan |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T24254012 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Volym färgpatron | 5,1 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 360 pages |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Antal färgtonerpatroner | 1 |
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 3400 styck |
| Höjd på huvudkartong | 146 mm |
| Bredd på förpackning | 102 mm |
| Minsta orderkvantitet | 10 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Pallens vikt | 0 g |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 39 cm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946627144 |
| Produkter per lastpallslager | 340 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 340 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 3400 styck |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| EAN | 8715946625386 |
| Garanti | 1 år |
Detta är en original Epson C13T24254012 bläckpatron, specifik för färgen ljuscyan. Bläcket använder en pigmentbaserad formulering, vilket bidrar till förbättrad färgstabilitet och detaljåtergivning, särskilt vid fotoutskrifter. Patronen är designad för att fungera optimalt med utvalda skrivarmodeller i Epson Expression Photo-serien, vilket säkerställer systemkompatibilitet. Denna patron med standardkapacitet levererar en uppskattad sidkapacitet på 360 sidor baserat på standardiserade testmetoder. Patronen innehåller 5.1 ml pigmentbaserat ljuscyanbläck.
Nyckelfunktioner:- Utskriftsfärg ljuscyan
- Pigmentbaserat bläck
- Kassettkapacitet standardutbyte
- Volym 5.1 ml färgbläck
- Uppskattad sidkapacitet 360 sidor
- Utformad för bläckstråleskrivare från Epson
- Levereras som enkel förpackning (1 st)
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 04.06
Beräknad leverans: 01.06 - 04.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 04.06
Beräknad leverans: 01.06 - 04.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 04.06
Beräknad leverans: 01.06 - 04.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 04.06
Beräknad leverans: 01.06 - 04.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 01.06 - 04.06
Beräknad leverans: 01.06 - 04.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 01.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 04.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 01.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 03.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 02.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 04.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 02.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 04.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 01.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 04.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 01.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 01.06 - 04.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 03.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

