SONY KD43XE8005BAEP 43inch 4KHDR 200Hz Android Triluminos
Tillverkare: SONY
ID: KD43XE8005BAEP
Produkten är inte tillgänglig
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Prisutveckling
Tekniska data
LED-bakgrundsbelysningcheckmark
Skärm
Skärm diagonal109,2 cm (43")
Upplösning4K 3840 x 2160 pixels
Diagonal skärmstorlek108 cm
Videolägen som stöds480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p
Typ av LED-bakgrundsbelysningEdge-LED
SkärmtypLCD
HD-typ4K Ultra HD
Toppförhållande för ljusstyrka75%
SkärmformPlatt
Audio
Uteffekt (RMS)20 W
Antal talare2
LjudlägenCinema, Music, Sports, Standard
LjudavkodningsteknikDTS Digital Surround,Dolby Digital,Dolby Digital Plus,Dolby Digital Pulse
Anslutningar
Antal USB 2.0 anslutningar3
Antal LAN (RJ-45) anslutningar1
Hörlursutgångar1
Ingående kompositvideo2
Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr)1
Antal RF-ingångar1
Antal HDMI-portar4
HDCPcheckmark
Common interface Plus (CI+)checkmark
Ljudreturkanal (ARC)checkmark
Vikt & dimension
Stativ, bredd56,3 cm
Bredd (med stativ)964 mm
Höjd (med stativ)617 mm
Djup (med stativ)242 mm
Vikt (utan stativ)10,1 kg
Höjd (utan stativ)56,7 cm
Bredd (utan stativ)96,4 cm
Djup (utan stativ)5,7 cm
Vikt (med stativ)10,8 kg
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig)70 W
Strömförbrukning i vänteläge0,5 W
Energisparlägecheckmark
Växelström Frekvens50 hz
AC-inspänning220 - 240 V
Strömförbrukning (max)133 W
Nätverk
Wi-Fi-standarder802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Webbläsare stödsOpera
Bluetooth-version4,1
Nätverksansluten (Ethernet)checkmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Bluetooth-profilerHID,HOGP,SPP
Webbläsarecheckmark
Förpackning
Vikt inkl. förpackning15 kg
Fjärrkontroll ingårcheckmark
Kabel inkluderadAC
Låddjup156 mm
Höjd664 mm
Förpackningens bredd1060 mm
Bruksanvisningcheckmark
Snabbstartsguidecheckmark
Garantisedelcheckmark
Skrivbordsstativcheckmark
TV-tuner
Analogt signalformatsystemSECAM B/G,SECAM D/K
Typ av tunerAnalog och digital
Antal mottagare1 tuners
Digitalt signalformatsystemDVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2
TV-band som stödsUHF, VHF
Management features
Elektronisk programguide (EPG)checkmark
Vilolägestimercheckmark
På/av timercheckmark
Antal OSD språk32
ECO-lägecheckmark
Röststyrningcheckmark
Övriga egenskaper
Inbyggda högtalarecheckmark
Filsystem som stödsFAT16,FAT32,NTFS,exFAT
Förbättrad kabelhanteringcheckmark
Batterier medföljercheckmark
Årlig energiförbrukning97 kWh
Ljussensorcheckmark
Googles program stödjerGoogle Play,Google Voice Search
Nätverk streaming tjänster som stödsChromecast
Användarminne16 GB
Design
Produktens färgSvart
Gränsssnitt för panelmontering100 x 200 mm