De'Longhi Brillante CTJ2103.W brödrost, 2 skivor, 900 W, Svart/Vit
Tillverkare: DELONGHI
ID: CTJ2103.W
7390€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Tekniska data | |
| Värmekälla | Elektrisk |
| Vikt & dimension | |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 170 mm |
| Djup | 310 mm |
| Strömtillförsel | |
| Effekt | 900 W |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| AC-inspänning | 220 - 240 V |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 2,5 kg |
| Låddjup | 230 mm |
| Höjd | 305 mm |
| Förpackningens bredd | 365 mm |
| Egenskaper | |
| Antal slots | 2 |
| Produktens färg | Svart, Vit |
| Stabiliserande fötter | ![]() |
| Lätt att rengöra | ![]() |
| Återuppvärmningsfunktion | ![]() |
| Avfrostningsfunktion | ![]() |
| Elektronisk brännkontroll | ![]() |
| Surroundhögtalare, bredd | ![]() |
| Automatisk brödcentrering | ![]() |
| Upphöjningsfunktion | ![]() |
| Borttagbart smulmagasin | ![]() |
| Kontrolltyp | Knapp |
| Material, hölje | Plast |
| Varmhållningsgallret | ![]() |
| Kontroll av färg på skorpan | ![]() |
| Antal rostningslägen | 6 |
| Antal skivor | 2 skivor |
| EAN | 8004399761285 |
De'Longhi Brillante CTJ2103.W är en brödrost för två skivor. Apparaten har en effekt på 900 W och ansluts till ett vanligt vägguttag. De två facken är utrustade med en självcentrerande mekanism som håller skivorna på plats för ett jämnt rostningsresultat. Du kan justera rostningsgraden i sex lägen för att anpassa resultatet efter brödtyp och önskemål.
Modellen är utförd i svart och vitt med plasthölje. En höglyftsmekanism underlättar uttag av mindre skivor, och den löstagbara smulbrickan i basen gör rengöringen enkel. Brödrosten styrs med knappar och materialet är lätt att hålla rent.
Huvudfunktioner:- Upptiningsfunktion för bröd som tas direkt från frysen
- Återuppvärmningsfunktion för att värma bröd utan ytterligare rostning
- Integrerad bullvärmare för frallor eller bakverk
- Strömförsörjning: 220–240 V AC, 50–60 Hz
- Total förpackningsvikt: 2500 g (inklusive enhet och tillbehör)
- Halkfria fötter för god stabilitet under användning
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Beräknad leverans: 02.06 - 08.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 02.06 - 07.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 07.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 03.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 08.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 03.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 08.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 03.06 - 07.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 07.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Beräknad leveranstid: 02.06 - 08.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 03.06 - 07.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 07.06
- manual pdf (English)
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

