De'Longhi Brillante CTJ2103.W -leivänpaahdin, 2 viipaletta, 900 W, Musta/Valkoinen
Valmistaja: DELONGHI
ID: CTJ2103.W
7390€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Tekniset tiedot | |
| Lämmönlähde | Sähkö |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen korkeus | 200 mm |
| Tuotteen leveys | 170 mm |
| Tuotteen syvyys | 310 mm |
| Virranhallinta | |
| Teho | 900 W |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220 - 240 V |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 2,5 kg |
| Pakkauksen syvyys | 230 mm |
| Pakkauksen korkeus | 305 mm |
| Pakkauksen leveys | 365 mm |
| Ominaisuudet | |
| Laajennuspaikkoja | 2 |
| Tuotteen väri | Musta, Valkoinen |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Uudelleenlämmitystoiminto | ![]() |
| Sulatustoiminto | ![]() |
| Sähkökäyttöinen ruskistamisen hallinta | ![]() |
| Sämpylän lämmitys -toiminto sisältyy | ![]() |
| Automaattinen leivän keskitystoiminto | ![]() |
| Korkealle nosto -mekanismi | ![]() |
| Irrotettava murualusta | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Nappi |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Lämpöteline | ![]() |
| Säädettävä reunanruskistuksen hallinta | ![]() |
| Tummuustasot | 6 |
| Viipaleiden lukumäärä | 2 viipale(i)ta |
| EAN | 8004399761285 |
De'Longhi Brillante CTJ2103.W -leivänpaahdin on suunniteltu kahden leipäviipaleen paahtamiseen. Laite toimii 900 W:n teholla ja se kytketään tavalliseen pistorasiaan. Molemmissa paahtoaukoissa on automaattinen keskitystoiminto, joka varmistaa, että leipäviipaleet paahtuvat tasaisesti. Paahtoastetta voi säätää kuusivaiheisella elektronisella ohjauksella mieltymysten ja leipätyypin mukaan.
Kompaktissa, valkoisessa mallissa on muovikuori. Korkean noston mekanismi helpottaa pienten viipaleiden poistamista, ja pohjasta ulosvedettävä murutarjotin tekee puhdistamisesta vaivatonta. Leivänpaahdinta käytetään selkeillä painikkeilla, ja ulkopinnat on helppo pitää puhtaina.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Sulatustoiminto pakastetulle leivälle
- Uudelleenlämmitystoiminto ilman lisäpaahtoa
- Integroitu teline sämpylöille tai leivonnaisille
- Yhteensopiva 220–240 V AC, 50–60 Hz virtalähteiden kanssa
- Pakkauksen kokonaispaino: 2500 g (sisältää laitteen ja lisävarusteet)
- Luistamattomat jalat parantavat vakautta käytön aikana
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitus: 02.06. - 08.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 07.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 08.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 08.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 07.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 08.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 07.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 07.06.
- manual pdf (English)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

