Catalyst 9300 48p mGig data Network Adva - (ei palautusoikeutta)
Tillverkare: CISCO
ID: C9300X-48TX-A
2584490€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 6,62 kg |
| Höjd | 44 mm |
| Bredd | 445 mm |
| Djup | 483 mm |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning (vanlig) | 715 W |
| Strömkälla | AC |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| AC-inspänning | 100 - 230 V |
| Strömförsörjning ingår | ![]() |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | -5 - 45 ° C |
| Nätverk | |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G stöd | ![]() |
| Dataöverföring | |
| Adresstabellstorlek | 32000 poster |
| Switch kapacitet | 2000 Gbit/s |
| Jumbo Frames stöd | ![]() |
| Jumboramar | 9198 |
| Management features | |
| Switch-lager | L3 |
| Switch typ | hanterad |
| Design | |
| Rackmontering | ![]() |
| LED-indikatorer | ![]() |
| Staplingsbar | ![]() |
| Prestanda | |
| Internminne | 16384 MB |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 206480 h |
| Flashminne | 16384 MB |
| EAN | 889728362436 |
| Garanti | 1 år |
| Source: Icecat.biz | |
A secure workplace. Anywhere. Everywhere.
Transform your network for the demands of hybrid work. Build a secure foundation that unlocks automation, simplicity, and insights.
Transform your workplace
Get the bandwidth, speed, and scale you need to support your hybrid teams, however they choose to work.
Secure your network from the inside out
Empower your network with built-in encryption and advanced AI/ML for continuous zero-trust security.
Manage your network, your way
Deliver exceptional network experiences with the Cisco DNA Center platform or cloud monitoring for Catalyst.
Build sustainability into your network
Use the network as the foundation for smarter, more sustainable buildings that are energy-efficient and promote the occupants' well-being.
Transform your network for the demands of hybrid work. Build a secure foundation that unlocks automation, simplicity, and insights.
Transform your workplace
Get the bandwidth, speed, and scale you need to support your hybrid teams, however they choose to work.
Secure your network from the inside out
Empower your network with built-in encryption and advanced AI/ML for continuous zero-trust security.
Manage your network, your way
Deliver exceptional network experiences with the Cisco DNA Center platform or cloud monitoring for Catalyst.
Build sustainability into your network
Use the network as the foundation for smarter, more sustainable buildings that are energy-efficient and promote the occupants' well-being.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 19.05 - 25.05
Beräknad leverans: 19.05 - 25.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 19.05 - 25.05
Beräknad leverans: 19.05 - 25.05
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 19.05 - 25.05
Beräknad leverans: 19.05 - 25.05
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 19.05 - 25.05
Beräknad leverans: 19.05 - 25.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 19.05 - 25.05
Beräknad leverans: 19.05 - 25.05
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 19.05 - 25.05
Beräknad leveranstid: 19.05 - 25.05
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 19.05 - 24.05
Beräknad leveranstid: 19.05 - 24.05
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 20.05 - 25.05
Beräknad leveranstid: 20.05 - 25.05
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 20.05 - 25.05
Beräknad leveranstid: 20.05 - 25.05
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 20.05 - 24.05
Beräknad leveranstid: 20.05 - 24.05
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 19.05 - 25.05
Beräknad leveranstid: 19.05 - 25.05
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 19.05 - 25.05
Beräknad leveranstid: 19.05 - 25.05
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 20.05 - 24.05
Beräknad leveranstid: 20.05 - 24.05
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

