logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi
Bästsäljare!
image

UTP kytkentäpaneeli, 24xRJ45, Cat.5e, 1U, 19"

Produktkod: FA-652D-258-C5E
9,90 €
KÖP
image

TL-SG1048 V5 48-PORT-GB-SWITCH

Produktkod: TL-SG1048 V5.0
442,90 €
KÖP
image

External DC Power Supply

Produktkod: PSE-S5VDC2.5AE
29,00 €
KÖP
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-24PC/SI

Expressleverans
Produktkod: DGS-3120-24PC-SE-LIC
409,90 €
KÖP
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-48PC/SI

Expressleverans
Produktkod: DGS-3120-48PC-SE-LIC
740,90 €
KÖP
image

D-LINK DGS-3620-28SC Standard to Enhanced Image Upgrade License

Expressleverans
Produktkod: DGS-3620-28SC-SE-LIC
675,90 €
KÖP
image

D-LINK DGS-3620-28TC Standard to Enhanced Image Upgrade License

Expressleverans
Produktkod: DGS-3620-28TC-SE-LIC
897,90 €
KÖP
image

D-LINK DGS-3620-52T Standard to Enhanced Image Upgrade License

Expressleverans
Produktkod: DGS-3620-52T-SE-LIC
1979,90 €
KÖP
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-24SC/SI

Expressleverans
Produktkod: DGS-3120-24SC-SE-LIC
218,90 €
KÖP
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-24TC/SI

Expressleverans
Produktkod: DGS-3120-24TC-SE-LIC
340,90 €
KÖP
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-48TC/SI

Expressleverans
Produktkod: DGS-3120-48TC-SE-LIC
409,90 €
KÖP
image

ALLIED Advanced Alliedware Plus Layer 3 licennse for AT-SBx908

Expressleverans
Produktkod: AT-FL-SBX9-01
728,90 €
KÖP
image

Cisco Power Supply for Aironet 1140 Series (Spare)

Produktkod: AIR-PWR-B=
59,90 €
KÖP
image

Cisco Small Business Pro SPA500S 32-Button Attendant Console - Avaimen laajennusmoduuli malleihin Small Business Pro Unified Communications 320 with 4 FXO

Produktkod: SPA500S
62,90 €
KÖP
image

Cisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 8Gt Kuitukanava (Short Wave) - kuituoptinen - monimuoto LC - jopa 520 m - 850 nm malleihin MDS 9509 Fibre Channel Dir

Produktkod: DS-SFP-FC8G-SW=
132,90 €
KÖP
image

ALLIED NetCover Basic Service 1 year fuer AT-x510-28GTX

Expressleverans
Produktkod: AT-X510-28GTX-NCB1
122,90 €
KÖP
image

2530-48G Switch

Produktkod: J9775A
933,90 €
KÖP
image

HPE 2530-8G Switch

Produktkod: J9777A#ABB
395,90 €
KÖP
image

HPE 2530-48 Switch

Produktkod: J9781A#ABB
674,90 €
KÖP
image

ZYXEL GS1920-24HP 28-port GbE L2 PoE+ Smart Switch 802.3at 375 Watt

Produktkod: GS1920-24HP-EU0101F
413,90 €
KÖP
image

ZYXEL SFP-LX-10-D Mini Gbic SFP-Access Singlemode 6.25 mile coverage

Produktkod: 91-010-203001B
110,90 €
KÖP
image

DELL NETWORKING X1052 48P SWITCH

Produktkod: 210-AEIO
633,90 €
KÖP
image

DELL NETWORKING X1026P 24P POE SWITCH

Produktkod: 210-AEIN
577,90 €
KÖP
image

DELL NETWORKING X1026 24P SWITCH

Produktkod: 210-AEIM
334,90 €
KÖP