logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi
image
Expressleverans

TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km
56,90 €
Webbshop:
I lager
Butiker:
1-4 dagar
image
ZYXEL DAC10G 10G DAC CABLE SFP+ 3M
148,90 €
Webbshop:
I lager
Butiker:
1-4 dagar
image
Fast Ethernet Multimode 2km
57,90 €
Webbshop:
I lager
Butiker:
1-2 veckor
image
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km
Webbshop: I lager
image
TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m
Webbshop: I lager
image
Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module (Minigbic) Multi Mode Fiber 220 metriä (62,5 um) tai 550 metriä (50 um). LC-liitin.
Webbshop: I lager
image
ALLIED Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX-SC
Webbshop: I lager
image
Fast Ethernet Multimode 2km
Webbshop: I lager
image
Converter 1000T<->1000SX SC
Webbshop: I lager
image
ALLIED Media Converter 100BaseTX to 100BaseFX ST Multimode
Webbshop: I lager
image
ALLIED Mini Media Converter 10/100/1000T -SFP
Webbshop: I lager
image
HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Expressleverans
Webbshop: I lager
image
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
Webbshop: I lager
image
10GB-SR SFP+ SHORT REACH FIBER MODULE MULTI-MODE NO CABLE
Webbshop: I lager
image
TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km
Webbshop: I lager
image
DLINK MiniTransceiver GBIC 1000SX 550m SwitchModule for DES-3250TG
Webbshop: I lager
image
Allied Unmanaged Single/Media Converter 2 Port Switch 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC)
Webbshop: I lager
image
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC
Webbshop: I lager
image
DLINK converter 100MBit TX/FX-SC 100MBit 2km
Webbshop: I lager
image
CISCO Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Webbshop: I lager
image
HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Expressleverans
Webbshop: I lager
image
TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km
Webbshop: I lager
image
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 0.5M
Webbshop: I lager
image
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 5M
Webbshop: I lager
image
TP-LINK TL-SM311LS - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - kuituoptinen - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm
Webbshop: I lager
image
SFP+ 10G MM 850nm 300m
Webbshop: I lager
image
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 1M
Webbshop: I lager