logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi
image

TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m

Produktkod: TL-SM311LM
34,90 €
KÖP
image

Promise SANLink 2 - Thunderbolt to 10Gb Base-T Ethernet Adapter

Produktkod: F29SANL220M0000
509,90 €
KÖP
image

Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module (Minigbic) Multi Mode Fiber 220 metriä (62,5 um) tai 550 metriä (50 um). LC-liitin.

Produktkod: MGBSX1
115,90 €
KÖP
image

ALLIED Media Converter 100BaseTX to 100BaseFX SC Multimode

Produktkod: AT-MC102XL-60
113,90 €
KÖP
image

TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km

Produktkod: MC220L
30,90 €
KÖP
image

TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

Produktkod: MC210CS
59,90 €
KÖP
image

DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC

Produktkod: 407-BBOU
166,90 €
KÖP
image

DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 3M

Produktkod: 470-AAVJ
85,90 €
KÖP
image

DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 0.5M

Produktkod: 470-AAVK
62,90 €
KÖP
image

TP-LINK MC111CS - Valokuitu-mediamuunnin - Fast Ethernet - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - jopa 20 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

Produktkod: MC111CS
48,90 €
KÖP
image

DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LR LC

Produktkod: 407-BBOP
682,90 €
KÖP
image

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

Produktkod: DEM-211
113,90 €
KÖP
image

Converter 1000T<->1000SX SC

Produktkod: GVT-2001
109,90 €
KÖP
image

DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 5M

Produktkod: 470-AAVG
89,90 €
KÖP
image

Allied 100BaseTX to 100BaseFX/SC single-mode fiber (40km) media converter

Produktkod: AT-MC103LH-60
311,90 €
KÖP
image

ALLIED Unmanaged Speed/Media Converting 2 Port Switch 10/100BaseTX to 100BaseFX/SC single-mode (15km) with Enhanced Missing

Expressleverans
Produktkod: AT-FS232/1-60
270,90 €
KÖP
image

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver

Produktkod: SFP-E0003
29,90 €
KÖP
image

Promise SANLink 2 - 8G Fibre Channel to Thunderbolt - incl cable

Produktkod: F29SANL220M0001
755,90 €
KÖP
image

MM FIBER MEDIA CONVERTER ST

Produktkod: MCM110ST2EU
60,90 €
KÖP
image

Dell Networking Transceiver

Produktkod: 407-10933
118,90 €
KÖP
image

TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km

Expressleverans
Produktkod: MC100CM
37,90 €
KÖP
image

DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 1M

Produktkod: 470-AAVH
59,90 €
KÖP
image

AT 2-SLOT CONVERTEON CHASSIS

Produktkod: AT-CV1203-20
101,90 €
KÖP
image

DLINK MiniTransceiver GBIC 1000LX 10km SwitchModule for DGS-1224T DGS-1216T

Produktkod: DEM-310GT
67,90 €
KÖP