logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi
image TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km
24,90 €
Webblager: 10 st Beräknad leverans: 16.08 - 18.08
image FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER Lagertömning
29,90 €
Webblager: 1 st Beräknad leverans: 16.08 - 18.08
Leverans tid
På lager i butiker
Varumärken
Skick
TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km
Webblager: 40+ st Beräknad leverans: 16.08 - 18.08
SKU: MC110CS
RJ45 to SC Fast Ethernet
Webblager: 2 st Beräknad leverans: 16.08 - 18.08
SKU: W126284636
FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER
Webblager: 1 st Beräknad leverans: 16.08 - 18.08
SKU: MCMGBSC15EU
29,90 €
39,00 €
Lagertömning
Lägg i köpkorgen
Allied 12 slot media converter rackmount chassis unpopulated with optional redundant power supply
Webblager: 1 st Beräknad leverans: 16.08 - 18.08
SKU: AT-MCR12-50
359,00 €
368,90 €
Spara 9,90 €
Lägg i köpkorgen
WIRELESS HDMI TRAN & REC.
Webblager: 1 st Beräknad leverans: 16.08 - 18.08
SKU: TC2-HDMIW7
Converter 1000T<->1000SX SC
Webblager: 40+ st Beräknad leverans: 23.08 - 24.08
SKU: GVT-2001
CISCO Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Webblager: 40+ st Beräknad leverans: 16.08 - 18.08
SKU: MGBLX1
GVT-0301 SINGLE-MODE LX SFP
Webblager: 40+ st Beräknad leverans: 23.08 - 24.08
SKU: 551071
SFP+ SR Transceiver
Webblager: 40+ st Beräknad leverans: 16.08 - 18.08
SKU: 46C3447
HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Webblager: 40+ st Beräknad leverans: 23.08 - 24.08
SKU: J4859D
10GBASE-T SFP+trans Mod Cat6A Cables - (ei palautusoikeutta)
Webblager: 40+ st Beräknad leverans: 16.08 - 18.08
SKU: SFP-10G-T-X=
10/100BASE-TX-100BASE-FX SMF
Webblager: 40+ st Beräknad leverans: 23.08 - 24.08
SKU: FVT-2201

Startsida

Meny

Köpkorg

Sökning