logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi
image

TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km

Produktkod: TL-SM321B
34,90 €
KÖP
image

TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m

Produktkod: TL-SM311LM
34,90 €
KÖP
image

Promise SANLink 2 - Thunderbolt to 10Gb Base-T Ethernet Adapter

Produktkod: F29SANL220M0000
507,90 €
KÖP
image

Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module (Minigbic) Multi Mode Fiber 220 metriä (62,5 um) tai 550 metriä (50 um). LC-liitin.

Produktkod: MGBSX1
109,90 €
KÖP
image

ALLIED Media Converter 100BaseTX to 100BaseFX SC Multimode

Produktkod: AT-MC102XL-60
74,90 €
KÖP
image

ALLIED Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX-SC

Produktkod: AT-MMC2000/SC-60
125,90 €
KÖP
image

ALLIED Mini Media Converter 10/100/1000T -SFP

Produktkod: AT-MMC2000/SP-60
123,90 €
KÖP
image

DLINK converter 100MBit TX/FX-SC 100MBit 2km

Produktkod: DMC-300SC/E
89,90 €
KÖP
image

DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC

Produktkod: 407-BBOU
255,90 €
KÖP
image

DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 1M

Produktkod: 470-AAVH
78,90 €
KÖP
image

TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km

Produktkod: MC220L
30,90 €
KÖP
image

TP-LINK MC111CS - Valokuitu-mediamuunnin - Fast Ethernet - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - jopa 20 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

Produktkod: MC111CS
48,90 €
KÖP
image

ALLIED 10/100TX to fiber SC PoE Media Converter

Produktkod: AT-PC232/POE-50
116,90 €
KÖP
image

HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

Produktkod: JD094B
3778,90 €
KÖP
image

ALLIED Unmanaged Speed/Media Converting Switch 10/100BaseTX to 100BaseFX/SC with Enhanced Missing Link

Produktkod: AT-FS232-60
143,90 €
KÖP
image

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 malleihin HP 3100, HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920

Produktkod: JD089B
340,90 €
KÖP
image

Allied 100BaseTX to 100BaseFX/SC single-mode fiber (40km) media converter

Produktkod: AT-MC103LH-60
126,90 €
KÖP
image

DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LR LC

Produktkod: 407-BBOP
727,90 €
KÖP
image

TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km

Produktkod: TL-SM321A
59,90 €
KÖP
image

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC malleihin HPE 1910, 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX500

Produktkod: JD118B
405,90 €
KÖP
image

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

Produktkod: DEM-211
113,90 €
KÖP
image

Allied Unmanaged Single/Media Converter 2 Port Switch 10/100BaseTX to 100BaseFX/ST

Produktkod: AT-FS201-60
92,90 €
KÖP
image

Allied 100BaseTX to 100BaseFX/SC media converter

Produktkod: AT-MC102XL-20
115,90 €
KÖP
image

ALLIED Unmanaged Speed/Media Converting 2 Port Switch 10/100BaseTX to 100BaseFX/SC single-mode (15km) with Enhanced Missing

Produktkod: AT-FS232/1-60
308,90 €
KÖP