logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
image

TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini gbic), multimode LC, 550m

Tuotekoodi: TL-SM311LM
34,90 €
OSTA
image

Promise SANLink 2 - Thunderbolt to 10Gb Base-T Ethernet Adapter

Tuotekoodi: F29SANL220M0000
510,90 €
OSTA
image

ALLIED Media Converter 100BaseTX to 100BaseFX SC Multimode

Tuotekoodi: AT-MC102XL-60
113,90 €
OSTA
image

TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km

Tuotekoodi: MC220L
30,90 €
OSTA
image

DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 3M

Tuotekoodi: 470-AAVJ
99,90 €
OSTA
image

DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 5M

Tuotekoodi: 470-AAVG
114,90 €
OSTA
image

Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module (Minigbic) Multi Mode Fiber 220 metriä (62,5 um) tai 550 metriä (50 um). LC-liitin.

Tuotekoodi: MGBSX1
114,90 €
OSTA
image

DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LR LC

Tuotekoodi: 407-BBOP
1271,90 €
OSTA
image

Converter 1000T<->1000SX SC

Tuotekoodi: GVT-2001
110,90 €
OSTA
image

DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC

Tuotekoodi: 407-BBOU
308,90 €
OSTA
image

DLINK converter 1GBit TP SX 1000Mbps

Tuotekoodi: DMC-700SC/E
181,90 €
OSTA
image

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

Tuotekoodi: DMC-810SC/E
380,90 €
OSTA
image

TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km

Pikatoimitus
Tuotekoodi: MC100CM
37,90 €
OSTA
image

TP-LINK MC111CS - Valokuitu-mediamuunnin - Fast Ethernet - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - jopa 20 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

Tuotekoodi: MC111CS
48,90 €
OSTA
image

TP-LINK MC200CM - Valokuitu-mediamuunnin - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC (monitila) - jopa 550 m - 850 nm malleihin P/N: TL-MC1400

Tuotekoodi: MC200CM
56,90 €
OSTA
image

HPE X132 10-GbE SFP+ LRM Transceiver (MM-kuituun max 220 m, LC-Liitin) Ei yhteensopiva PHYless kytkimien kanssa mm. Aruba 2540 ja 2930F)

Tuotekoodi: J9152A
617,90 €
OSTA
image

GIGABIT MEDIA CONVERTER

Tuotekoodi: DN-82120-1
90,90 €
OSTA
image

ALLIED Unmanaged Speed/Media Converting 2 Port Switch 10/100BaseTX to 100BaseFX/SC single-mode (15km) with Enhanced Missing

Pikatoimitus
Tuotekoodi: AT-FS232/1-60
270,90 €
OSTA
image

Promise SANLink 2 - 8G Fibre Channel to Thunderbolt - incl cable

Tuotekoodi: F29SANL220M0001
756,90 €
OSTA
image

DELL NETWORKING SFP 1000BASE-SX LC

Tuotekoodi: 407-BBOR
192,90 €
OSTA
image

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver

Tuotekoodi: SFP-E0003
29,90 €
OSTA
image

TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

Pikatoimitus
Tuotekoodi: MC210CS
58,90 €
OSTA
image

DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 1M

Tuotekoodi: 470-AAVH
75,90 €
OSTA
image

TP-LINK, fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km

Pikatoimitus
Tuotekoodi: MC112CS
43,90 €
OSTA