logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
image
HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
188,90 €
Verkossa:
Varastossa
Myymälässä
1-4 päivää
image
Gigabit Ethernet Media Convert
123,90 €
Verkossa:
Varastossa
Myymälässä
1-2 viikkoa
image
Fast Ethernet Singlemode 20km
46,90 €
Verkossa:
Varastossa
Myymälässä
1-2 viikkoa