logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
image

TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km

Tuotekoodi: TL-SM321B
35,90 €
OSTA
image

TP-LINK MC200CM - Valokuitu-mediamuunnin - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC (monitila) - jopa 550 m - 850 nm malleihin P/N: TL-MC1400

Tuotekoodi: MC200CM
56,90 €
OSTA
image

Promise SANLink 2 - Thunderbolt to 10Gb Base-T Ethernet Adapter

Tuotekoodi: F29SANL220M0000
559,90 €
OSTA
image

Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module (Minigbic) Multi Mode Fiber 220 metriä (62,5 um) tai 550 metriä (50 um). LC-liitin.

Tuotekoodi: MGBSX1
120,90 €
OSTA
image

DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 1M

Tuotekoodi: 470-AAVH
71,90 €
OSTA
image

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC malleihin HPE 1910, 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX500

Tuotekoodi: JD118B
118,90 €
OSTA
image

DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC

Tuotekoodi: 407-BBOU
383,90 €
OSTA
image

DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 5M

Tuotekoodi: 470-AAVG
153,90 €
OSTA
image

HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

Tuotekoodi: JD092B
1615,90 €
OSTA
image

TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km

Tuotekoodi: MC100CM
38,90 €
OSTA
image

DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 0.5M

Tuotekoodi: 470-AAVK
109,90 €
OSTA
image

TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

Tuotekoodi: MC210CS
59,90 €
OSTA
image

TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km

Tuotekoodi: MC110CS
38,90 €
OSTA
image

TP-LINK, fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km

Tuotekoodi: MC112CS
44,90 €
OSTA
image

TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km

Tuotekoodi: MC220L
30,90 €
OSTA
image

Volktek, Mini-GBIC-moduuli (Gigabit interface), singlemode SC, 10km

Tuotekoodi: GBM-104-10/8101-0400
77,90 €
OSTA
image

DLINK converter 100MBit TX/FX-SC 100MBit 2km

Tuotekoodi: DMC-300SC/E
96,90 €
OSTA
image

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 malleihin HP 3100, HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920

Tuotekoodi: JD089B
156,90 €
OSTA
image

Signaalinmuunnin komponentti (YPbPr) & ääni > HDMI v1.3 1080p musta

Tuotekoodi: LKV354
37,90 €
OSTA
image

TP-LINK MC111CS - Valokuitu-mediamuunnin - Fast Ethernet - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC single-mode - jopa 20 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm

Tuotekoodi: MC111CS
46,90 €
OSTA
image

ALLIED Unmanaged Speed/Media Converting 2 Port Switch 10/100BaseTX to 100BaseFX/SC single-mode (15km) with Enhanced Missing

Pikatoimitus
Tuotekoodi: AT-FS232/1-60
358,90 €
OSTA
image

DLINK MiniTransceiver GBIC 1000SX 550m SwitchModule for DES-3250TG

Tuotekoodi: DEM-311GT
60,90 €
OSTA
image

DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LR LC

Tuotekoodi: 407-BBOP
1078,90 €
OSTA
image

ALLIED Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM SC connector

Pikatoimitus
Tuotekoodi: AT-MMC200/SC-60
152,90 €
OSTA