logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
image TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km
24,90 €
Verkkokauppa: 10 kpl Arvioitu toimitus: 16.08 - 18.08
image FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER Varastontyhjennys
29,90 €
Verkkokauppa: 1 kpl Arvioitu toimitus: 16.08 - 18.08
Toimitusaika
Myymäläsaatavuus
Tuotemerkki
Kunto
TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 16.08 - 18.08
SKU: MC110CS
RJ45 to SC Fast Ethernet
Verkkokauppa: 2 kpl Arvioitu toimitus: 16.08 - 18.08
SKU: W126284636
FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER
Verkkokauppa: 1 kpl Arvioitu toimitus: 16.08 - 18.08
SKU: MCMGBSC15EU
29,90 €
39,00 €
Varastontyhjennys
Lisää ostoskoriin
Allied 12 slot media converter rackmount chassis unpopulated with optional redundant power supply
Verkkokauppa: 1 kpl Arvioitu toimitus: 16.08 - 18.08
SKU: AT-MCR12-50
359,00 €
368,90 €
Säästä 9,90 €
Lisää ostoskoriin
WIRELESS HDMI TRAN & REC.
Verkkokauppa: 1 kpl Arvioitu toimitus: 16.08 - 18.08
SKU: TC2-HDMIW7
149,00 €
Varastontyhjennys
Lisää ostoskoriin
Converter 1000T<->1000SX SC
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 23.08 - 24.08
SKU: GVT-2001
CISCO Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 16.08 - 18.08
SKU: MGBLX1
GVT-0301 SINGLE-MODE LX SFP
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 23.08 - 24.08
SKU: 551071
SFP+ SR Transceiver
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 16.08 - 18.08
SKU: 46C3447
HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 23.08 - 24.08
SKU: J4859D
10GBASE-T SFP+trans Mod Cat6A Cables - (ei palautusoikeutta)
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 16.08 - 18.08
SKU: SFP-10G-T-X=
10/100BASE-TX-100BASE-FX SMF
Verkkokauppa: 40+ kpl Arvioitu toimitus: 23.08 - 24.08
SKU: FVT-2201

Etusivu

Valikko

Ostoskori

Haku