loading indicator
logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
Suosituimmat!
image

External DC Power Supply


Tuotekoodi: PSE-S5VDC2.5AE
1
29,00 €
image

1000T 5P Netgear GS605-300PES


Tuotekoodi: GS605-300PES
1
29,00 €
image

Cisco Power Supply for Aironet 1140 Series (Spare)


Tuotekoodi: AIR-PWR-B=
40+
46,90 €
image

D-LINK DGS-3620-28TC Standard to Enhanced Image Upgrade License


Tuotekoodi: DGS-3620-28TC-SE-LIC
40+
897,90 €
image

D-LINK DGS-3620-52T Standard to Enhanced Image Upgrade License


Tuotekoodi: DGS-3620-52T-SE-LIC
40+
1979,90 €
image

ALLIED NetCover Basic Service 1 year fuer AT-x510-28GTX


Tuotekoodi: AT-X510-28GTX-NCB1
40+
122,90 €
image

D-LINK DGS-3620-28PC Standard to Enhanced Image Upgrade License


Tuotekoodi: DGS-3620-28PC-SE-LIC
40+
1104,90 €
image

D-LINK DGS-3620-28SC Standard to Enhanced Image Upgrade License


Tuotekoodi: DGS-3620-28SC-SE-LIC
40+
675,90 €
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-24PC/SI


Tuotekoodi: DGS-3120-24PC-SE-LIC
40+
409,90 €
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-48PC/SI


Tuotekoodi: DGS-3120-48PC-SE-LIC
40+
740,90 €
image

ALLIED Advanced Alliedware Plus Layer 3 licennse for AT-SBx908


Tuotekoodi: AT-FL-SBX9-01
40+
784,90 €
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-24SC/SI


Tuotekoodi: DGS-3120-24SC-SE-LIC
40+
218,90 €
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-24TC/SI


Tuotekoodi: DGS-3120-24TC-SE-LIC
40+
340,90 €
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-48TC/SI


Tuotekoodi: DGS-3120-48TC-SE-LIC
40+
409,90 €
image

Cisco Small Business Pro SPA500S 32-Button Attendant Console - Avaimen laajennusmoduuli malleihin Small Business Pro Unified Communications 320 with 4 FXO


Tuotekoodi: SPA500S
40+
64,90 €
image

Cisco Small Business 8-Port Telephony Gateway. 8 kpl RJ11 FXS-porttia analogisille puhelimille tai vaihtoehtoisesti yksi multi-port RJ21 50-pin liiityntä. Omina


Tuotekoodi: SPA8000-G5
40+
210,90 €
image

Cisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 8Gt Kuitukanava (Short Wave) - kuituoptinen - monimuoto LC - jopa 520 m - 850 nm malleihin MDS 9509 Fibre Channel Dir


Tuotekoodi: DS-SFP-FC8G-SW=
35
142,90 €
image

ZYXEL SFP-LX-10-D Mini Gbic SFP-Access Singlemode 6.25 mile coverage


Tuotekoodi: 91-010-203001B
18
102,90 €
image

Cisco Unified Port Expansion Module - Laajennusmoduuli - GigE, 10 GigE, FCoE, 8Gb Fibre Channel - 16 porttia malleihin Nexus 5548, 5548P, 5548UP, 5596UP


Tuotekoodi: N55-M16UP=
16
5606,90 €
image

HPE 2530-8G Switch


Tuotekoodi: J9777A#ABB
15
385,90 €
image

HPE 2530-48 Switch


Tuotekoodi: J9781A#ABB
15
670,90 €
image

DELL NETWORKING X1008 8P SWITCH


Tuotekoodi: 210-AEIQ
13
171,90 €
image

DELL NETWORKING X1052 48P SWITCH


Tuotekoodi: 210-AEIO
12
641,90 €
image

ZYXEL GS1920-24 28-port GbE L2 Smart Switch


Tuotekoodi: GS1920-24-EU0101F
11
186,90 €