logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
Suosituimmat!
image

External DC Power Supply

Tuotekoodi: PSE-S5VDC2.5AE
29,00 €
OSTA
image

Cisco Power Supply for Aironet 1140 Series (Spare)

Tuotekoodi: AIR-PWR-B=
44,90 €
OSTA
image

HPE X120 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - LC malleihin HP 3100, HPE 10512, 12504, 1910, 3100, 3600, 5500, 5920,

Tuotekoodi: JD119B
176,90 €
OSTA
image

ALLIED NetCover Basic Service 1 year fuer AT-x510-28GTX

Pikatoimitus
Tuotekoodi: AT-X510-28GTX-NCB1
122,90 €
OSTA
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-24PC/SI

Pikatoimitus
Tuotekoodi: DGS-3120-24PC-SE-LIC
409,90 €
OSTA
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-48PC/SI

Pikatoimitus
Tuotekoodi: DGS-3120-48PC-SE-LIC
740,90 €
OSTA
image

D-LINK DGS-3620-28PC Standard to Enhanced Image Upgrade License

Pikatoimitus
Tuotekoodi: DGS-3620-28PC-SE-LIC
1104,90 €
OSTA
image

D-LINK DGS-3620-28SC Standard to Enhanced Image Upgrade License

Pikatoimitus
Tuotekoodi: DGS-3620-28SC-SE-LIC
675,90 €
OSTA
image

D-LINK DGS-3620-28TC Standard to Enhanced Image Upgrade License

Pikatoimitus
Tuotekoodi: DGS-3620-28TC-SE-LIC
897,90 €
OSTA
image

D-LINK DGS-3620-52T Standard to Enhanced Image Upgrade License

Pikatoimitus
Tuotekoodi: DGS-3620-52T-SE-LIC
1979,90 €
OSTA
image

ALLIED Advanced Alliedware Plus Layer 3 licennse for AT-SBx908

Pikatoimitus
Tuotekoodi: AT-FL-SBX9-01
760,90 €
OSTA
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-24SC/SI

Pikatoimitus
Tuotekoodi: DGS-3120-24SC-SE-LIC
218,90 €
OSTA
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-24TC/SI

Pikatoimitus
Tuotekoodi: DGS-3120-24TC-SE-LIC
340,90 €
OSTA
image

DLINK License upgrade form Standard/SI to Enhaceed/EI for DGS-3120-48TC/SI

Pikatoimitus
Tuotekoodi: DGS-3120-48TC-SE-LIC
409,90 €
OSTA
image

2530-48G Switch

Tuotekoodi: J9775A
988,90 €
OSTA
image

Cisco Small Business Pro SPA500S 32-Button Attendant Console - Avaimen laajennusmoduuli malleihin Small Business Pro Unified Communications 320 with 4 FXO

Tuotekoodi: SPA500S
64,90 €
OSTA
image

Cisco Small Business 8-Port Telephony Gateway. 8 kpl RJ11 FXS-porttia analogisille puhelimille tai vaihtoehtoisesti yksi multi-port RJ21 50-pin liiityntä. Omina

Tuotekoodi: SPA8000-G5
260,90 €
OSTA
image

Cisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 8Gt Kuitukanava (Short Wave) - kuituoptinen - monimuoto LC - jopa 520 m - 850 nm malleihin MDS 9509 Fibre Channel Dir

Tuotekoodi: DS-SFP-FC8G-SW=
138,90 €
OSTA
image

TP-LINK, nätverksswitch, 16-ports 10/100/1000Mbps, RJ45, metall, 19"

Tuotekoodi: TL-SG1016D
71,90 €
OSTA
image

Linksys 8-Port Gigabit Ethernet Switch. 8-porttinen 10/100/1000Base-T lähiverkon kytkin kotikäyttäjille. Quality of Service (QoS) liikenne prioriusointi. Tehokk

Tuotekoodi: SE2800-EU
42,90 €
OSTA
image

HPE 2530-8G Switch

Pikatoimitus
Tuotekoodi: J9777A#ABB
385,90 €
OSTA
image

TP-LINK 24port Gigab. ECO-Switch 19in

Tuotekoodi: TL-SG1024D
94,90 €
OSTA
image

16P DT FS116GE 10/100

Tuotekoodi: FS116GE
64,90 €
OSTA
image

ZYXEL GS1920-24HP 28-port GbE L2 PoE+ Smart Switch 802.3at 375 Watt

Pikatoimitus
Tuotekoodi: GS1920-24HP-EU0101F
413,90 €
OSTA