Ingen prisutvecklingsinformation för denna produkt.
Produkten är inte tillgänglig
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Linssystem | |
| Objektiv-struktur (element/grupper) | 5/6 |
| Närmsta fokusavstånd | 0,23 m |
| Största bländarnummer | 22 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 170 g |
| Filterstorlek | 5,5 cm |
| Produktlängd | 5,2 cm |
| Diameter | 7 cm |
| Övriga egenskaper | |
| Förstoring | 0,25x |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Prestanda | |
| Kompatibilitet | Digital SLR |
| EAN | 4905524700930 |
| Garanti | 2 år |
| Source: Icecat.biz | |
35F18 A-mount-objektiv för digitalkamera
Ljusstarkt objektiv med stor bländare: idealiskt för porträttbilder och fotografering i dåliga ljusförhållanden
DT 35 mm f1,8 SAM-objektiv
Funktioner
- Ljuskänsligt porträttobjektiv med mycket stor bländare, som även passar bra för fotografering i svagt ljud och för allmänt fotograferande
- DT-objektivdesign optimerad för kameror med APS-C-sensor: lätt, kompakt och enkel att bära
- SAM (Smooth Autofocus Motor) för följsam autofokus
- Knapp för skärpeläge
- Motljusskydd medföljer
Observera att våra tillbehör är modellspecifika och att specifikationerna kan skilja sig åt mellan olika länder.
Ljusstarkt objektiv med stor bländare: idealiskt för porträttbilder och fotografering i dåliga ljusförhållanden
DT 35 mm f1,8 SAM-objektiv
Funktioner
- Ljuskänsligt porträttobjektiv med mycket stor bländare, som även passar bra för fotografering i svagt ljud och för allmänt fotograferande
- DT-objektivdesign optimerad för kameror med APS-C-sensor: lätt, kompakt och enkel att bära
- SAM (Smooth Autofocus Motor) för följsam autofokus
- Knapp för skärpeläge
- Motljusskydd medföljer
Observera att våra tillbehör är modellspecifika och att specifikationerna kan skilja sig åt mellan olika länder.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.
