Tällä tuotteella ei ole hinnanmuutostietoja.
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Linssijärjestelmä | |
| Objektivin rakenne (elementtejä/ryhmiä) | 5/6 |
| Lähin tarkennusetäisyys | 0,23 m |
| Aukon maksimikoko | 22 |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 170 g |
| Suodattimen koko | 5,5 cm |
| Pituus | 5,2 cm |
| Halkaisija | 7 cm |
| Muut ominaisuudet | |
| Suurennus | 0,25x |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Suorituskyky | |
| Yhteensopivuus | Digital SLR |
| EAN | 4905524700930 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Source: Icecat.biz | |
Kirkas, suuriaukkoinen objektiivi: ihanteellinen muotokuviin ja hämäräkuvaukseen
Kirkas, erittäin suuriaukkoinen muotokuvaobjektiivi, joka sopii myös hämärä- ja yleiskuvasovelluksiin.
DT-objektiivi optimoitu kameroille, joissa on APS-C-kenno: kevyt, kompakti ja kätevä kantaa.
Smooth Autofocus Motor (SAM) takaa sulavan automaattitarkennuksen.
Tarkennustilakytkin.
Mukana objektiivin suojus.
Kirkas, erittäin suuriaukkoinen muotokuvaobjektiivi, joka sopii myös hämärä- ja yleiskuvasovelluksiin.
DT-objektiivi optimoitu kameroille, joissa on APS-C-kenno: kevyt, kompakti ja kätevä kantaa.
Smooth Autofocus Motor (SAM) takaa sulavan automaattitarkennuksen.
Tarkennustilakytkin.
Mukana objektiivin suojus.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.
