Renoverad Galaxy Note20 5G 256 GB - mobiltelefon, Mystic Gray (Mycket bra skick)
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.Gradering: Mycket bra
Produkten kan ha lätt slitage som små repor eller mindre märken på ramen. Enstaka små repor är tillåtna på skärmen. Produkten är olåst, testad och fungerar som en ny. Batteriet garanteras vara högre än 80% av dess ursprungliga kapacitet.
| Tekniska data | |
| Originalmodellens namn | Galaxy Note20 5G |
| Processor | |
| Processor | 990 |
| Processorfamilj | Samsung Exynos |
| Processorkärnor | 8 |
| Processorfrekvens | 2,7 GHz |
| Skärm | |
| Kontrastförhållande (medel) | 1000000:1 |
| Skärm diagonal | 6.7" |
| Ljusstyrka | 420 cd/m² |
| Upplösning | 1080 x 2400 pixlar |
| Full HD | ![]() |
| Pekskärm | ![]() |
| Pekskärmstyp | Kapacitiv |
| Skärmtyp | Super AMOLED |
| Pixeltäthet | 393 ppi |
| Skärmform | Platt |
| Antal färger | 16 miljoner färger |
| Bildskärmens glastyp | Gorilla Glass |
| Anslutningar | |
| USB-anslutning | USB Type-C |
| USB-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-port | ![]() |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 192 g |
| Höjd | 161,6 mm |
| Bredd | 75,2 mm |
| Djup | 8,3 mm |
| Nätverk | |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kryptering/säkerhet | HTTPS |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HOGP, HSP, Map, OPP, Pan, PBAP, SAP |
| 3G-band som stöds | 850,900,1900,2100 MHz |
| Internetdelning (modem-läge) | ![]() |
| SIM-korttyp | Nano-SIM |
| Wi-Fi Direct | ![]() |
| Närfältskommunikation (NFC) | ![]() |
| Miracast | ![]() |
| 4G-band stöds | 700,800,850,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 4G-standarder | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 3G-standarder | WCDMA |
| MIMO | ![]() |
| Lagringsmedia | |
| USB-masslagring | ![]() |
| RAM-kapacitet | 8 GB |
| Intern lagringskapacitet | 256 GB |
| RAM-typ | LPDDR5 |
| Messaging | |
| SMS | ![]() |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | ![]() |
| E-post | ![]() |
| Navigation | |
| GPS | ![]() |
| Wi-Fi-positionering | ![]() |
| GLONASS | ![]() |
| BeiDou | ![]() |
| Galileo | ![]() |
| Certifikat | |
| Head SAR | 0,684 W/kg |
| Body SAR (EU) | 1,368 W/kg |
| Programvara | |
| Plattform | Android |
| Installerat operativsystem | Android |
| Googles program stödjer | Google Maps,Google Play |
| Virtuell assistent | Samsung Bixby |
| Kamera | |
| Digital zoom | 30x |
| Optisk zoom | 3x |
| Bildstabiliserare | ![]() |
| Bildupplösning vid videoinspelning (max) | 7680 x 4320 pixlar |
| Automatisk fokus | ![]() |
| Nattläge | ![]() |
| Upplösning vid filmning | 1280x720@960fps,1920x1080@240fps |
| Flash-typ | LED |
| Ansiktsigenkänning | ![]() |
| Maximal bildfrekvens | 960 fps |
| Geotaggning | ![]() |
| Video-inspelningslägen | 720p,1080p,2160p |
| Video stabilisator | ![]() |
| Multifoto | ![]() |
| Självutlösare | ![]() |
| Upplösning (numerisk), bakre kamera | 64 + 12 + 12 MP |
| Upplösning (numerisk), främre kamera | 10 MP |
| Typ av bakre kamera | Trippelkamera |
| Upplösning för sekundär, bakre kamera (numerisk) | 64 MP |
| Slutartal för bakre kamera | 1,8 |
| Bländartal för sekundär, bakre kamera | 2 |
| Slutartal för främre kamera | 2.2 |
| Typ av främre kamera | Enkel kamera |
| Batteri | |
| Batterikapacitet | 4300 mAh |
| Batterispänning | 3,88 V |
| Trådlös laddning | ![]() |
| Utbytbart batteri | ![]() |
| Design | |
| Formfaktor | Bär |
| Produktens färg | Mystic Gray |
| Fingeravtrycksläsare | ![]() |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP68 |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Vattentålig |
| Renoverad | ![]() |
| Rekonditionerad, grad | Grade B |
| Sensorer | |
| Barometer | ![]() |
| Närhetssensor | ![]() |
| Ljussensor | ![]() |
| Accelerometer | ![]() |
| Gyroskop | ![]() |
| Prestanda | |
| Högtalartelefon | ![]() |
| Röstuppringning | ![]() |
| Vibrationsalarm | ![]() |
| Snabb laddning | ![]() |
| Röstkommandon | ![]() |
| Ansiktsigenkänning | ![]() |
| Egenskaper | |
| Allmänna villkor | Gradering: Bra |
| Produkttyp | Kunnostettu älypuhelin |
| Multimedia | |
| Ljudsystem | Dolby Atmos |
| Högtalare | Stereo |
| Röstigenkänning | AMR-NB, AMR-WB, EFR, FR |
| Ljudformat som stöds | 3GA, AAC, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Mitt, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Videoformat som stöds | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Prenumeration | |
| Prenumerationstyp | Inget abonnemang |
Samsung Galaxy Note20 5G är en kraftfull telefon för användare som vill balansera arbete och fritid. Med en 6,7-tums Super AMOLED Plus-skärm och den inbyggda S Pen kan du skriva anteckningar för hand, redigera dokument och navigera i appar med hög precision. Tack vare 256 GB lagringsutrymme och 5G-anslutning har du gott om plats för din media och den hastighet som krävs för streaming och multitasking.
Denna enhet kommer i färgen Mystic Gray och är klassificerad i skicket ”Mycket bra” (PB-grade). Det innebär att telefonen kan ha mindre tecken på slitage, som små repor eller märken på chassit, men skärmen är helt fri från sprickor. Varje telefon har testats noggrant av våra tekniker för att säkerställa att den fungerar felfritt. Den har rengjorts, batteriet är i gott skick och du får en högkvalitativ upplevelse till ett lägre pris än för en ny modell.
Att välja en rekonditionerad Galaxy Note20 är ett miljömedvetet val som minskar mängden elektronikskrot samtidigt som du sparar pengar. För din trygghet erbjuder vi 12 månaders garanti och teknisk support. Varje telefon är individuellt förpackad och klar att användas, vilket ger dig avancerad teknik med fokus på kvalitet och hållbarhet.
Nyckelfunktioner- 6,7-tums Super AMOLED Plus-skärm med stöd för HDR10+
- Inbyggd S Pen för produktivitet och kreativitet
- Lagringsutrymme på 256 GB
- Blixtsnabb 5G-anslutning
- Trippelt kamerasystem på baksidan med 64 MP och 8K-videoinspelning
- Prestanda för spel och multitasking
- Testad, rengjord och uppdaterad mjukvara
- Samsung Galaxy Note20 5G 256 GB (Mystic Gray)
- Laddningskabel
- Verktyg för SIM-kort
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information
Beräknad leveranstid: Ingen leverans information


