Kunnostettu Galaxy Note20 5G 256 Gt -puhelin, Mystic Gray (Hyvä kunto)
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.Kuntoluokitus: Hyvä
Tuotteessa saattaa olla lievää kulumista, kuten pieniä naarmuja tai pieniä merkkejä rungossa. Satunnaiset pienet naarmut ovat sallittuja näytöllä. Tuote on lukitsematon, testattu ja toimii kuten uusi. Akku on taattu olevan yli 80% alkuperäisestä kapasiteetistaan.
| Tekniset tiedot | |
| Alkuperäinen mallinimi | Galaxy Note20 5G |
| Prosessori | |
| Prosessorimalli | 990 |
| Suoritinperhe | Samsung Exynos |
| Prosessorin ytimet | 8 |
| Prosessorin taajuus | 2,7 GHz |
| Näyttö | |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000000:1 |
| Näytön halkaisija | 6.7" |
| Näytön kirkkaus | 420 cd/m² |
| Näytön erottelutarkkuus | 1080 x 2400 pikseliä |
| Full HD | ![]() |
| Kosketusnäyttö | ![]() |
| Kosketusnäytön tyyppi | Kapasitiivinen |
| Näytön tyyppi | Super AMOLED |
| Pikselitiheys | 393 ppi |
| Näytön muoto | Tasainen |
| Näyttövärejä | 16 miljoonaa väriä |
| Näytön lasin tyyppi | Gorilla Glass |
| Liitettävyys | |
| USB-liitin | USB Type-C |
| USB-versio | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-portti | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 192 g |
| Tuotteen korkeus | 161,6 mm |
| Tuotteen leveys | 75,2 mm |
| Tuotteen syvyys | 8,3 mm |
| Verkko | |
| Wi-Fi-standardit | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Tietoturva-algoritmit | HTTPS |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Bluetooth | ![]() |
| Wi-Fi | ![]() |
| Bluetooth-profiilit | A2DP, AVRCP, HFP, HOGP, HSP, Map, OPP, Pannu, PBAP, SAP |
| Tukee 3G-yhteyksiä | 850,900,1900,2100 MHz |
| Jakaminen (modeemitila) | ![]() |
| SIM-kortin tyyppi | NanoSIM |
| Wi-Fi Direct | ![]() |
| Lähialueen kommunikointi (NFC) | ![]() |
| Miracast | ![]() |
| Tuettu 4G-kaista | 700,800,850,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 4G-standardit | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 3G-standardit | WCDMA |
| MIMO | ![]() |
| Tallennusväline | |
| USB-massamuisti | ![]() |
| RAM-kapasiteetti | 8 GB |
| Sisäinen tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| RAM-tyyppi | LPDDR5 |
| Viestintä | |
| Tekstiviestijärjestelmä (SMS) | ![]() |
| MMS | ![]() |
| Sähköposti | ![]() |
| Navigointi | |
| GPS (satelliitti) | ![]() |
| Wi-Fi -paikannus | ![]() |
| GLONASS | ![]() |
| GPS | ![]() |
| BeiDou | ![]() |
| Galileo | ![]() |
| Sertifikaatit | |
| Pään ominaisabsorptionopeus (SAR) (EU) | 0,684 W/kg |
| Kehon ominaisabsorptionopeus (SAR) (EU) | 1,368 W/kg |
| Ohjelmisto | |
| Käyttöalusta | Android |
| Käyttöjärjestelmä asennettu | Android |
| Google-sovellukset | Google Maps,Google Play |
| Virtuaaliavustaja | Samsung Bixby |
| Kamera | |
| Digitaalinen zoomaus | 30x |
| Optinen zoomaus | 3x |
| Kuvanvakain | ![]() |
| Videon kaappaus resoluutio (max) | 7680 x 4320 pikseliä |
| Automaattinen tarkennus | ![]() |
| Yötila | ![]() |
| Resoluutio kaappausnopeudella | 1280x720@960fps,1920x1080@240fps |
| Salama | LED |
| Kasvontunnistus | ![]() |
| Suurin kuvataajuus | 960 fps |
| Paikkamerkintä | ![]() |
| Videotallennustilat | 720p,1080p,2160p |
| Videovakain | ![]() |
| Sarjakuvaus | ![]() |
| Itselaukaisin | ![]() |
| Takakameran resoluutio (numeerinen) | 64 + 12 + 12 MP |
| Etukameran resoluutio (numeerinen) | 10 MP |
| Takakameran tyyppi | Kolmoiskamera |
| Toisen takakameran resoluutio (numeerinen) | 64 MP |
| Takakameran aukon luku | 1,8 |
| Toisen takakameran aukko | 2 |
| Etukameran aukko | 2.2 |
| Etukameran tyyppi | Yksi kamera |
| Akku | |
| Akun kapasiteetti | 4300 mAh |
| Akun jännite | 3,88 V |
| Langaton lataaminen | ![]() |
| Irrotettava akku | ![]() |
| Suunnittelu | |
| Kotelo | Perusmalli |
| Tuotteen väri | Mystic Gray |
| Sormenjälkilukija | ![]() |
| International Protection (IP)-koodi | IP68 |
| Suojaustoiminnot | Pölynkestävä, Vedenkestävä |
| Kunnostettu | ![]() |
| Kuntoluokka | Grade B |
| Anturit | |
| Barometri | ![]() |
| Lähestymisanturi | ![]() |
| Ympäristön valotunnistin | ![]() |
| Kiihtyvyysmittari | ![]() |
| Gyroskooppi | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Kaiutinpuhelin | ![]() |
| Ääniohjattu puhelinsoitto | ![]() |
| Värinähälytys | ![]() |
| Pikalataus | ![]() |
| Äänikomennot | ![]() |
| Kasvojentunnistus | ![]() |
| Ominaisuudet | |
| Ehdot | Kunto: Hyvä |
| Tuotetyyppi | Renoverad mobiltelefon |
| Multimedia | |
| Audiojärjestelmä | Dolby Atmos |
| Kaiuttimet | Stereo |
| Äänikoodekit | AMR-NB, AMR-WB, EFR, FR |
| Tuetut ääniformaatit | 3GA, AAC, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Keski, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Tuetut videomuodot | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Tilaus | |
| Tilauksen tyyppi | Ilman liittymää |
Samsung Galaxy Note20 5G on monipuolinen puhelin, joka helpottaa työn ja vapaa-ajan yhteensovittamista. Eloisa 6,7-tuumainen Super AMOLED Plus -näyttö ja integroitu S Pen -kynä mahdollistavat muistiinpanojen tekemisen, asiakirjojen muokkaamisen ja sovellusten käytön tarkasti. 256 Gt:n tallennustilan ja 5G-yhteyden ansiosta laitteessa on riittävästi tilaa tiedostoille sekä tarvittava nopeus suoratoistoon ja moniajoon.
Tämä yksilö on väriltään Mystic Gray ja luokiteltu kuntoluokkaan "erittäin hyvä" (PB-luokka). Puhelimessa voi olla vähäisiä käytön jälkiä, kuten pieniä naarmuja rungossa, mutta näyttö on ehjä. Teknikkomme tarkastavat jokaisen laitteen varmistaakseen, että se toimii moitteettomasti. Puhelin on puhdistettu ja akun kunto on hyvä, mikä varmistaa erinomaisen käyttökokemuksen huomattavasti uutta laitetta edullisempaan hintaan.
Kunnostetun Galaxy Note20:n valitseminen on ekologinen päätös, joka vähentää elektroniikkajätettä ja säästää rahaa. Tarjoamme laitteelle 12 kuukauden takuun ja teknisen tuen, jotta voit käyttää laitetta luottavaisin mielin. Jokainen puhelin toimitetaan huolellisesti pakattuna.
Tärkeimmät ominaisuudet- 6,7-tuumainen Super AMOLED Plus -näyttö HDR10+-tuella
- Integroitu S Pen lisää tuottavuutta
- 256 Gt:n sisäinen tallennustila
- Nopea 5G-yhteys
- Kolmoiskamerajärjestelmä: 64 megapikselin teleobjektiivi ja 8K-videotallennus
- Tehokas suorituskyky pelaamiseen ja moniajoon
- Täysin testattu, puhdistettu ja päivitetty ohjelmisto
- Samsung Galaxy Note20 5G 256 Gt (Mystic Gray)
- Latauskaapeli
- SIM-korttikelkan avaustyökalu
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja


