LG 50UN640S0LD Signage Display 50inch UR Series UHD 400cd/m2 16/7 Speaker wifi
Tillverkare: LG
ID: 50UN640S0LD
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Tekniska data | |
| Digitalt ljud ut | 1 |
| Realtidsklocka (RTC) |  |
| Skärm | |
| Skärm diagonal | 127 cm (50") |
| Ljusstyrka | 400 cd/m² |
| Upplösning | 4K 3840 x 2160 pixels |
| Diagonal skärmstorlek | 126 cm |
| Pekskärm |  |
| Skärmtyp | LCD |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Standard uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| HDR-teknik (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Audio | |
| Uteffekt (RMS) | 20 W |
| Inbyggda högtalare |  |
| Anslutningar | |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| DVI-port |  |
| Antal HDMI-portar | 3 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal Displayportar | 0 |
| Ljudreturkanal (ARC) |  |
| USB-version | 2.0 |
| Antal USB-portar | 1 |
| RS-232C |  |
| RF-ingång | 2 |
| Högtalare ut | 1 |
| USB-port |  |
| Vikt & dimension | |
| Bredd (med stativ) | 1121 mm |
| Höjd (med stativ) | 708 mm |
| Djup (med stativ) | 232 mm |
| Visa djupet | 57,1 mm |
| Visa höjd | 651 mm |
| Visa vikt | 11,7 kg |
| Skärmbredd | 1121 mm |
| Vikt (med stativ) | 11,9 kg |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning (vanlig) | 112 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| Växelström Frekvens | 50-60 hz |
| AC-inspänning | 100-240 V |
| Strömförbrukning (max) | 135 W |
| Energieffektivitetsklass (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklass (HDR) | G |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar | 62 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar | 88 kWh |
| Nätverk | |
| Nätverksansluten (Ethernet) |  |
| Wi-Fi |  |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 14,6 kg |
| Låddjup | 152 mm |
| Höjd | 775 mm |
| Förpackningens bredd | 1215 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Fjärrkontroll ingår |  |
| Kabel inkluderad | AC |
| Stå ingår |  |
| Övriga egenskaper | |
| Nätaggregatstyp | Intern |
| Energistandard |  |
| Bluetooth |  |
| Hörlursutgångar | 1 |
| Text-TV funktioner |  |
| Common interface Plus (CI+) |  |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Hotelläge |  |
| Common Interface Plus (CI+)-version | 1.4 |
| Timer |  |
| Bluetooth Low Energy (BLE) |  |
| Design | |
| Produktens färg | Blå |
| Placeringar som kan användas | inomhus |
| Gränsssnitt för panelmontering | 300 x 300 mm |